Šukos katėms internetu, kaina

Šukos katėms

Auginantys ilgaplaukes kates, puikiai žino, kad viena iš svarbiausių kačių kailio priežiūros priemonių yra specialios šukos katėms. Jų pagalba galima ne tik iššukuoti kailiuką, bet ir puikiai pamasažuoti savo augintinį, ką tikrai dauguma kačių tiesiog dievina. Tai ne tik grožio procedūra, suaktyvinanti kraujotaką bet ir savotiška terapija,...

Auginantys ilgaplaukes kates, puikiai žino, kad viena iš svarbiausių kačių kailio priežiūros priemonių yra specialios šukos katėms. Jų pagalba galima ne tik iššukuoti kailiuką, bet ir puikiai pamasažuoti savo augintinį, ką tikrai dauguma kačių tiesiog dievina. Tai ne tik grožio procedūra, suaktyvinanti kraujotaką bet ir savotiška terapija, kurios metu galite ne tik kartu pabūti su savo gyvūnu, bet ir užmegzti glaudesnį emocinį ryšį.

Kodėl reikia šukuoti katę?

Tam tikrų veislių katės, sezoniškai šeriasi ir gana gausiai, kas sukelia nemažai diskomforto ir nepatogumų ne tik gyvūnui, bet ir jo šeimininkams. Todėl šukos katėms yra būtinybė, nes jų pagalba, reguliariai iššukuojant gyvūno kailį, galite išvengti nepageidaujamų plaukų ant minkštų baldų, patalynės, drabužių ir visur kur tik gyvūnas praeina. Šukos yra pagamintos iš medžio ar bambuko, metaliniais dantukais, patogia rankena ir nedidelio svorio, tad jūs galėsite patogiai jomis naudotis ir vežtis keliaujant. Šepečiai gyvūnams yra pagaminti taip, kad jais šukuojant lengvai iššukuoja slenkančius plaukus, suaktyvina kraujotaką, tačiau nepažeidžia jo odos. Jie atitinka visus saugumo reikalavimus, todėl tikrai nesukels jokių alerginių reakcijų ar kitų nepageidaujamų reiškinių. Gali būti, kad pats gyvūnas pirmą kartą gali bijoti, kad jam šukuotų kailiuką, tačiau išbandžius ir sužinojus kas tai yra, jis pats meiliai prašys, kad skirtumėte laiko šiai maloniai procedūrai.

Kokias kačių šukas rinktis?

Kokybiškas šukas ir šepečius katėms bei kitiems gyvūnams galite patogiai įsigyti internetu. Savo asortimente siūlome ir universalų šepetį, kuris puikiai tinka tiek katėms, tiek šunims. Visas reikalingas priežiūros priemones ir prekes galite įsigyti pigiau, geresne kaina nei ją siūlo kitos specializuotos gyvūnų prekių parduotuvės. Nuolat atnaujiname ir papildome savo elektroninę parduotuvę, todėl galite rasti nemažai prekių, kurioms yra taikoma akcija.

Jei nerandate jums reikalingos prekės, visuomet galima kreiptis į mus tiesiogiai arba elektroniniu paštu, mūsų profesionalų komanda ne tik operatyviai atsakys, bet ir padės išsirinkti jums reikalingas prekes bei atsakys į visus rūpimus klausimus.

Džiaugiamės galėdami savo klientams pasiūlyti puikią kokybę už prieinamą kainą, tad dėl to sulaukiame ne tik puikaus grįžtamojo ryšio, bet ir sukuriame ilgalaikius santykius bendradarbiaudami.