Jautienos kaulai šunims internetu

Jautienos kaulai šunims

Tiek augančiam šuniukui, tiek suaugusiam šuniui labai svarbu tinkamai prižiūrėti dantis, kad nesikauptų apnašos ir maisto likučiai. Todėl būtina pasirūpinti ne tik tinkamu pašaru, bet ir mitybos racionu, kur būtų ir kaulai šunims. Šunys be galo mėgsta griaužti kaulus ir tikrai retai atsisako šio skanėsto. Jie svarbūs ne tik šunų dantims, bet ir puikiai emocinei būklei palaikyti, nes kaulai...

Tiek augančiam šuniukui, tiek suaugusiam šuniui labai svarbu tinkamai prižiūrėti dantis, kad nesikauptų apnašos ir maisto likučiai. Todėl būtina pasirūpinti ne tik tinkamu pašaru, bet ir mitybos racionu, kur būtų ir kaulai šunims. Šunys be galo mėgsta griaužti kaulus ir tikrai retai atsisako šio skanėsto. Jie svarbūs ne tik šunų dantims, bet ir puikiai emocinei būklei palaikyti, nes kaulai yra ne tik puikus maisto raciono papildas, bet ir žaislas, padedantis lavinti savo instinktus ir graužimo bei kramtymo įgūdžius. 

Kokie kaulai šunims yra tinkamiausi?

Turbūt daugelis šunų savininkų puikiai žino, jog jų augintiniams tinka toli gražu ne visi kaulai ir kad geriausia rinktis jautienos kaulus šunims, nes jų kaulinis audinys yra tvirtas ir neteks baimintis, kad jo atplaiša gali sužaloti šuns gerklės gleivinę ar virškinamąjį traktą. Tačiau nerekomenduojama kaulų įtraukti į kasdieninį racioną, jie turėtų būti kaip skanėstai, kuriais gali pasilepinti dideli šunys. Taip pat reikėtų vengti duoti šunims graužti kaulus prieš pagrindinį maistą, nes tokiu atveju šuns skrandyje pradeda gamintis sultys, kas gali sukelti rėmenį jei skrandis yra tuščias. Tuo tarpu, jei augintinis yra ką tik pavalgęs, tai kaulas gali netgi padėti virškinimui. Mitas yra tai, kad kaulai reikalingi tam, kad šuo galėtų pasigaląsti dantis. Tai daugiau yra šuns instinktų kaip medžiotojo, pagavusio grobį, lavinimas, kuomet jis gali kramtyti ir graužti bei taip lavinti kramtomuosius raumenis. Tačiau tai priklauso dar ir nuo veislės, paveldimumo ir fizinės šuns formos. Jauniems šuniukams, kuriems artėja dantų keitimosi laikas, kaulų ir kitų ilgesnio veikimo skanėstų davimas gali padėti apsaugoti šeimininkų daiktus, tokius kaip batai, rankinės ar net baldai. Be to tokiu būdu, jie daug greičiau ir lengviau pasikeis dantis ir dėl šio reikalo neteks kreiptis į specialistus.

Jautienos kaulai internetu

Jautienos kaulai turėtų būti šviežūs ir rekomenduojama pasidomėti jų kilme bei laikymo sąlygomis. Tikrai neverta ieškoti kur galima jų pigiau įsigyti ar stebėti kada prekybos centruose jautienai su kaulais bus taikoma akcija. Dėl to, geriausios kokybės jautienos kaulus puikia kaina galite įsigyti internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje.