Palutės šunims, paklotai

Palutės šunims

Palutės šunims – tai labai patogus būdas palaikyti namuose švarą ir pasilengvinti gyvūnų priežiūrą, net tais atvejais kai jų namuose yra ne vienas. Šios augintinių higienos prekės buvo pradėtos naudoti Japonijoje, iš kur vėliau paplito po visą pasaulį. Lietuvoje tai yra savotiška naujovė, tačiau vis daugiau keturkojų augintinių šeimininkų supranta jų naudą ir vis dažniau pritaiko savo gyvūnų...

Palutės šunims – tai labai patogus būdas palaikyti namuose švarą ir pasilengvinti gyvūnų priežiūrą, net tais atvejais kai jų namuose yra ne vienas. Šios augintinių higienos prekės buvo pradėtos naudoti Japonijoje, iš kur vėliau paplito po visą pasaulį. Lietuvoje tai yra savotiška naujovė, tačiau vis daugiau keturkojų augintinių šeimininkų supranta jų naudą ir vis dažniau pritaiko savo gyvūnų poreikiams. 

Iš esmės palutės šunims yra labai panašios į tas, kurios naudojamos auginant vaikus. Pagrindinis skirtumas yra nebent jų gamybai naudojamose medžiagose. Šunims skirtos palutės atrodo kaip ploni, specialiai pagaminti paklotai, pasižymintys geru skysčių absorbavimu ir kvapų sulaikymu. Dažniausiai jas sudaro keli sluoksniai greitai džiūstančios medžiagos: pirmas iš sintetinių ir natūralių pluoštų pagamintas gerai sugeriantis skysčius sluoksnis, antras gerai skysčius absorbuojantis sluoksnis, neleidžiantis pasklisti blogiems kvapams ir tankus sintetinis pagrindas, neleidžiantis skysčiams pratekėti.

Kam naudojamos palutės?

Suprantama, kad pagrindinė palučių užduotis yra apsaugoti namų grindis ir kitus paviršius nuo šunų šlapimo. Tai yra ypač aktualu auginant mažus, dar nepripratusius prie tuštinimosi lauke šuniukus. Tačiau iš tiesų tai yra ganėtinai universalūs produktai, kuriuos galima naudoti ir gerokai plačiau, tokiose situacijose kai reikia:

- Pripratinti šuniuką prie tualeto. Nors yra įprasta šunis pratinti prie tuštinimosi lauke, tačiau kartais būna situacijų, kai jie nusišlapina namuose. Tokie atvejai įvyksta kai šuniukai dar negali kentėti ilgesnį laiką arba kai šeimininkai užtrunka darbe ilgiau nei įprastai. Labai svarbu, kad tokiais atvejais viskas įvyktų tokioje vietoje, kur būtų padaryta kuo mažesnė žala grindims ar kitam namų turtui.

- Slaugant seną ar sergantį gyvūną – po ligos ar operacijos šunys negali iš karto eiti į lauką ir gyventi įprastą gyvenimą, tad palučių pagalba, galima sukurti papildomą apsaugą ir sąlygas gyvūnui nejausti streso dėl to, kad teks atlikti gamtinius reikalus namie. 

- Apsaugant automobilio sėdynes ilgesnės kelionės su šunimi metu – žinoma kelionės metu visada galima padaryti sustojimą, kad šuniukas galėtų pasinaudoti gamtiniu tualetu, tačiau vien gyvūno buvimas automobilyje reiškia, kad dar kurį laiką automobilyje rasite jo plaukų ar  jausite kvapą. Tokiu atveju, palutės padeda palaikyti automobilio švarą ir suteikti gyvūnui daugiau komforto. 

- Paruošiant vietą gimdymui ir sukuriant jaukų kampelį gimus šuniukams – dėl savo pakankamai minkšto paviršiaus, palutės yra labai tinkamos paruošti guolį naujai į pasaulį atėjusiems šuniukams, kuriems labai svarbu jausti ne tik mamos buvimą šalia, bet ir saugią bei malonią aplinką.   

- Gulto arba voljero grindims uždengti – čia palutės atlieką pagrindinę funkciją tais atvejais, jei šuniukas netyčia nusišlapintų ant grindų, ar išpiltų vandens dubenėlį. Be to, jos padeda apsaugoti dangą nuo aštrių augintinio nagų ir šėrimosi padarinių.

     Šunų paklotų naudojimas gali padėti keturkojų augintinių šeimininkams išspręsti daugybę problemų su tvarkos palaikymu namie. Palutės pasižymi daugybe teigiamų savybių, kurias neabejotinai įvertina tie kas jomis naudojasi. Jos yra saugios gyvūnams, sulaiko ne tik skysčius, bet ir nemalonų kvapą, neleidžia atsirasti pelėsiui, yra tvirtos ir estetiškai atrodo. Be to,  jos yra gaminamos skirtingų dydžių, tad visada galima parinkti patį tinkamiausią variantą savo augintiniui.

Palutės šunims internetu

Mūsų asortimente galite rasti įvairių dydžių palutes patrauklia kaina, kurias galite patogiai įsigyti internetu. Taip pat galima rasti ir reikalingų prekių, skirtų šunų priežiūrai, kurioms yra taikoma akcija. Stengiamės nuolat atnaujinti ir papildyti prekių šunims asortimentą, taip suteikdami galimybę šunų augintojams apsipirkti pigiau nei kitose specializuotose parduotuvėse.

MY friend paklotai
  • Išparduota
  • Išparduota

MY friend paklotai

Auginami gyvunėliai vis sukelia tam tikrų netvarkos problemų, kurias galite lengvai išspręsti naudodami vienkartines...

Kaina 3,79 €