Šunų atbaidymo priemonės: didelis pasirinkimas

Šunų atbaidymo priemonės

Namuose atsiradęs šuniukas – atneša ne tik daug malonių ir džiaugsmingų akimirkų, bet ir leidžia  linksmai leisti laisvalaikį. Tačiau tuo pat metu, teks susidurti  ir su situacijomis, kuomet naujas šeimos narys sugadins baldą ar mėgstamą drabužį ar pastoviai norės patekti į ten, kur jo buvimas nėra pageidaujamas. Tokiais atvejais gali padėti efektyvios šunų atbaidymo priemonės. Jų pagalba ne...

Namuose atsiradęs šuniukas – atneša ne tik daug malonių ir džiaugsmingų akimirkų, bet ir leidžia  linksmai leisti laisvalaikį. Tačiau tuo pat metu, teks susidurti  ir su situacijomis, kuomet naujas šeimos narys sugadins baldą ar mėgstamą drabužį ar pastoviai norės patekti į ten, kur jo buvimas nėra pageidaujamas. Tokiais atvejais gali padėti efektyvios šunų atbaidymo priemonės. Jų pagalba ne tik pavyks apsaugoti savo turtą, tačiau ir parodyti augintiniui, kas jam yra leidžiama ir ko geriau nedaryti.

Šunų atbaidymo priemonės yra labai aktualios tada, kai šuniukai yra dar jauni ir pastoviai ieško į ką galėtų pagaląsti savo pieninius dantis. Tokiu laikotarpiu į jų akiratį pakliūva viskas iš eilės: šeimininkų batai ar šlepetės, kėdžių ir stalų kojos, vaikiški žaisliukai ir netgi naminiai augalai. Norint apsaugoti šiuos daiktus rekomenduojama augintiniu įsigyti specialius žaislus, tačiau jei jų nepakaktų, tai atbaidymo priemonės šunims leis sumažinti galimus nuostolius. Jas galima naudoti tiek patalpose, tiek ir lauke, ir reikalui esant žymėti vietas bei daiktus, kurių šunims liesti nevalia.

Atbaidymo priemonės nekenkia šunims

Šių priemonių veikimo principas yra gan paprastas – jos yra visiškai nekenksmingos šunims, tačiau pasižymi jiems nepatinkančiais kvapais ir skoniais. Tačiau šie kvapai žmonėms yra pakankamai malonūs, nes jų pagrindą sudaro juodieji pipirai ir citrusiniai vaisiai. Abu šie produktai yra natūralūs šunų repelentai, o sumaišyti su žolelių kvapais tampa puikiomis priemonėmis atbaidyti augintinį nuo tam tikrų daiktų ar vietų. Papurškus priemonėmis avalynę ar baldus, galima juos apsaugoti, nes jų pauosčius, šuo praranda bet kokį susidomėjimą. Taip šių priemonių pagalba galima atbaidyti šunis nuo gėlių lysvių, kurias jie laikas nuo laiko bando „nuravėti“. 

Šunų atbaidymo priemonės internetu

Savo klientams siūlome įsigyti pačias efektyviausias šunų atbaidymo priemones internetu. Taip daugelį produktų jie gali nusipirkti ne tik pigiau, bet ir greičiau iš bet kurios mūsų šalies vietos. Taip pat yra prekių, kurioms taikoma akcija, tad galėsite įsigyti geresne kaina jums reikalingas šunų priežiūros priemones. Nuolat plečiame savo asortimentą, kruopščiai atrinkdami prekes, kad galėtume pasiūlyti klientams puikios kokybės šunų priežiūros priemones. 

Atsiprašome už nepatogumus.

Ieškokite dar kartą