Vitapol Smakers® degu su vaisiais, riešutais ir rožių žiedlapiais 2vnt

Vitapol Smakers® degu su vaisiais, riešutais ir rožių žiedlapiais 2vnt

Vitapol Smakers® degu su vaisiais, riešutais ir rožių žiedlapiais 2vnt

Puikiai papildo kasdienį gyvūnų racioną praturtintas vaisiais, kurie žiemą suteikia energijos. 80% rankų darbo keletą valandų džiovinamas ne aukštesnėje kaip 65 ° C temperatūroje. Aukštos temperatūros nebuvimas leidžia išsaugoti daugiau vitaminų ir mineralų, kurie suskyla naudojant kitus džiovinimo būdus, pavyzdžiui, kepant. Tinkamas kietumas užtikrina, kad, be maistinės vertės, „Vitapol Smakers“ rūpinasi ir reguliariu graužikų ir triušių priekinių dantų nudilimu.

Kaina:

2,60 €
Su PVM
Aprašas

Tai riešutų su šeivamedžio, braškių, aronijos, laukinių rožių ir kadagių mišinys, viskas apibarstyta rožių žiedlapiais. Riešutai papildo dietą vitaminu E, kuris apsaugo nervų sistemą ir imuninę sistemą, yra puikus antioksidantas. Be to, jie yra turtingas magnio ir vitaminų B bei B1 šaltinis. Erškėtuogėse gausu vitaminų C, B1, B2, E, K ir provitamino A, flavonoidų ir geležies.

Sudėtis: kvietiniai miltai, kviečiai, erškėtuogės, kviečių dribsniai, gliaudyti riešutai, juodasis kadagys, aronija, šeivamedžio uogos, džiovinti rožių žiedlapiai, mielės. Priedai: dažai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai % (min): 10 žali riebala i% (min): 2.6 žalia ląsteliena % (daugiausia): 9,7 žalių pelenai % (daugiausia): 4,8 drėgmė % (maksimalus): 12%

Šėrimo rekomendacijos: Duoti kaip papildomą pašarą pagal poreikį.

Vitapol
ZVP-1705

Specialios nuorodos