Vitapol Smakers Weekend Style skanėstas triušiams ir graužikams 45g

Vitapol Smakers Weekend Style skanėstas triušiams ir graužikams 45g

Vitapol Smakers Weekend Style skanėstas triušiams ir graužikams 45g

Smakers skanėstai yra graužikų ir triušių raciono paįvairinimas. Pagrindas yra džiovintas obuolys, kuriame gausu daugelio vitaminų, tokių kaip C, A, B1, B2, PP ir B3, ir mineralų, daugiausia kalio, fosforo, kalcio, natrio, magnio ir geležies. Kalis padidina raumenų tonusą, o geležis, kaip hemoglobino komponentas, veikia organizmo deguonies kiekį. Obuoliai taip pat lengvai virškinami, palankiai veikia žarnyno peristaltiką ir mažina cholesterolio kiekį kraujyje. Gausu antioksidantų, saugančių nuo senėjimo.

Kaina:

1,59 €
Su PVM
Aprašas

-puikiai papildo kasdienę gyvūnų racioną

-gausu džiovintų obuolių gabalėlių

-80% rankų darbo

-keletą valandų džiovinamas ne aukštesnėje kaip 65 ° C temperatūroje. Aukštos temperatūros nebuvimas leidžia išsaugoti daugiau vitaminų ir mineralų, kurie suskyla naudojant kitus džiovinimo būdus, pavyzdžiui, kepant.

-tinkamas kietumas užtikrina, kad, be maistinės vertės, „Vitapol Smakers“ rūpinasi ir reguliariu graužikų ir triušių priekinių dantų nudilimu.

Sudėtis: džiovinti obuoliai (10%), kviečiai, kvietiniai miltai, lukštentos avižos, pastarnokai, raudonasis sorgas, linų sėmenys, ryžių miltai, mielės. Priedai: dažai.

Analitinės maistinės medžiagos: žali baltymai 10,7%, žali riebalai 2,9%, žalai ląsteliena 8,1%, žali pelenai 6,3%, drėgmė max. 12%.

Šėrimo instrukcija: Duoti kiekvieną dieną.

Vitapol
ZVP-3114

Specialios nuorodos