Gemon Cat Wet Adult Tuna Ocean Fish konservuoti gabalėliai su vandenyno žuvimi suaugusioms katėms 415g

0,89 EUR
Su mokesčiais

Tai skanus, iš aukščiausios kokybės žaliavų Italijoje pagamintas produktas. Pagamintas iš šviežios vandenyno žuvies.  Sudėtyje gausu baltymų, vitaminų ir mineralinių medžiagų reikalingų kasdieninių katės poreikių tenkinimui. Sudėtyje nėra glitimo. Pašaras puikiai tinka visų veislių katėms.

 

Saugus apmokėjimas

 

Pristatymo sąlygos

 

Prekių grąžinimo sąlygos

Sudėtis: Mėsa ir mėsos šalutiniai produktai 30%, žuvis ir žuvies šalutiniai produktai 15% (tunas 6%, vandenyno žuvis 6%), grūdai, kiaušiniai ir jų produktai, mineralai. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 8%, žali aliejai ir riebalai 6%, žalia ląsteliena 0,5%, žali pelenai 3,1%, drėgmė 80%.

Maistiniai priedai: Vitaminas A 1200 TV/kg, Vitaminas D3 160 TV/kg, Vitaminas E (visų racematų alfa tokoferolio acetatas) 5 mg/kg. Technologiniai priedai: tirštikliai ir želatina. Sudėtyje nėra jokių dažiklių ar konservantų. Šis produktas yra be glitimo.

Kaip šerti: suaugusiai vidutinio dydžio (4kg) katei duokite apie 190 g konservų per dieną. Paros ėdalo normą padalykite į 2 - 3 porcijas. Ėdalas turi būti kambario temperatūros arba gali būti patiektas pašildytas. Katė gali ėsti daugiau arba mažiau, tai priklauso nuo amžiaus, temperamento ir aktyvumo lygio. Katės indelyje visada turi būti švaraus geriamo vandens.

Atidarytą indelį laikykite šaldytuve. Jei pakuotė pažeista arba išsipūtusi - neatidarykite.

01M620205

Charakteristikos

Svoris
0,4 kg
Mėsos rūšis
Žuvis
Amžius
Nuo 12 mėn

Jums taip pat gali patikti