• Sumažinta kaina

Biokat's Eco Light natūralus kraikas 5l

8,15 EUR
6,93 EUR Sutaupote 15%
Su mokesčiais

BIOKAT'S ECO LIGHT pagamintas iš natūralių augalinių pluoštų.

Labai efektyvus ir ekonomiškas - BIOKAT'S ECO LIGHT yra ypač efektyvus, nes augalų pluoštai pasižymi puikiu sugėrimu. Vietoje to, kad pakeistumėte visą kraiką, papildykite tik tokiu kiekiu, kurį pašalinote, kraikas katės tualete gali išbūti 4-6 savaites.

Natūralus aromatas ir puikus kvapų sugėrimas – dėl specialios vamzdelio struktūros mūsų augalų pluoštuose, nemalonūs kvapai absorbuojami labai greitai ir kvapai slopinami ilgą laiką.

Absorbcija iki 700% - BIOKAT'S ECO LIGHT pagamintas iš natūralių augalinių pluoštų, kurie veikia kaip kempinė ir visiškai sugeria skysčius. Susidarę kraiko gumulėliai savyje „užrakina“ tiek skysčius, tiek ir kvapus.

 

Saugus apmokėjimas

 

Pristatymo sąlygos

 

Prekių grąžinimo sąlygos

Lengva nešti - BIOKAT'S ECO LIGHT sveria maždaug 50% mažiau, nei panašaus dydžio natūralaus molio kraiko pakuotė.

Kaip naudoti: Pašalinkite gumulėlius ir išmatas 3 kartus per dieną. Papildykite maždaug tą patį Biokat‘s kraiko kiekį, koks buvo pašalintas. Rekomenduojamas kraiko kiekis dėžutėje – apie 7 cm arba pagal jūsų katės poreikius.

Panaudoto kraiko gumulėlius PO VIENĄ išmeskite į tualetą, leiskite jiems ištirpti ir tada nuleiskite. Neišmeskite visų gumulėlių į tualetą vienu metu! Keičiant visą kraiką, likusį kraiko dėžutėje, į tualetą pilti nerekomenduojama. Kraiką galima kompostuoti arba išmesti kartu su organinėmis atliekomis (laikykitės vietos įstatymų)

Saugoti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje – pavojus uždusti!

Pagaminta Kinijoje, H. von Gimborn GmbH užsakymu

01GIB1901

Charakteristikos

Amžius
Iki 12 mėn
Nuo 12 mėn
Senjorams
Universalus
Aktyvumo lygis
Aukštas
Nėštumo laikotarpis
Universalus
Vidutinis
Žemas
Tūris
5 l
Kraiko rūšis
Sušokantis organinis