• Sumažinta kaina

GimCat UT Balance Paste (Urinary) 50g

5,33 EUR
4,53 EUR Sutaupote 15%
Su mokesčiais

Papildomas ėdalas katėms nuo 1 m. amžiaus. Neįdėta cukraus, dirbtinių dažų ir konservantų.

Katės natūraliai geria nedaug vandens. Dėl šios priežasties jos koncentruoja šlapimą, kad būtų sumažinamas jų išskiriamo vandens kiekis. Tai gali įtakoti šlapimo akmenų formavimąsi. UT BALANCE pastos sudėtyje yra medžiagų, reaguojančių su fosforu ir oksalatais, kurie yra aptinkami kai kuriuose šlapimo akmenyse, žarnyne. Fosforas ir oksalatai yra aptinkami kai kuriuose šlapimo akmenyse. UT BALANCE pasta padeda palaikyti sveiką šlapimą ir gali būti šeriama katėms kaip dalis jų kasdienės mitybos.

 

Saugus apmokėjimas

 

Pristatymo sąlygos

 

Prekių grąžinimo sąlygos

Sudėtis: augalinės kilmės medžiagos, aliejai ir riebalai, mielės (1% beta-gliukano), moliuskai ir vėžiagyviai (N-acetyl-gliukozaminas 0,42%).

Analitinės sudedamosios dalys: 5,5% baltymų, 34% riebalų, 4,5 % pelenų, 1,5% ląstelienos, 12,5% drėgmės. Maistiniai priedai/kg: L-triptofanas 12500 mg. Sudėtyje yra antioksidantas.

Šėrimo rekomendacijos: duokite kasdien po 6 cm (1 cm = apytiksl. 0,5 gr.) pastos, geriausia tiesiai iš tūtelės arba sumaišyti su pašaru. Šeriama pasta turi būti kambario temperatūros. Praimtą tūtelę laikykite vėsiai.

Pagaminta Vokietijoje, H. von Gimborn GmbH

01GIC0111

Charakteristikos

Svoris
iki 0,1 kg
Specialūs poreikiai
Šlapimo takams
Amžius
Iki 12 mėn
Nuo 12 mėn
Senjorams
Universalus
Aktyvumo lygis
Aukštas
Nėštumo laikotarpis
Vidutinis
Žemas