• Sumažinta kaina

GimCat Cat Milk in Powder 200g pieno milteliai kačiukams

10,65 EUR
9,05 EUR Sutaupote 15%
Su mokesčiais

GimCat Cat-Milk buvo pagamintas pagal natūralaus motinos pieno modelį. Dėl tipiškos sudėties GimCat Cat-Milk tinka: - auginti neturintiems motinos kačiukams - kaip papildomą pašarą kačiukams - kaip papildomą pašarą nėščioms ir maitinančioms katėms, taip pat senoms ir silpnoms katėms - imuninės sistemos palaikymui. - kačiukams (ypač pereinant prie kieto maisto). Papildomas pašaras kačiukams.

 

Saugus apmokėjimas

 

Pristatymo sąlygos

 

Prekių grąžinimo sąlygos

GimCat Cat-Milk sudėtyje yra taurino, kuris yra būtinas regėjimui ir sveikai širdžiai. Sudėtyje esantys gyvūninės kilmės baltymai ir riebalų komponentai yra pritaikyti prie specialių kačiuko skrandžio poreikių. Be to, GimCat Cat-Milk sudėtyje yra natūralios arachidono rūgšties, kuri yra būtina sklandžiam odos ir kailio vystymuisi, ir padidina kailio blizgesį. Be įprastų maistinių skaidulų, GimCat Cat-Milk taip pat yra laktozės darinio, kuriame yra didelis TGOS (TransGalaktoOligoSacharidų) kiekis su pienu. Dietinės skaidulos yra svarbios žarnyno florai. 

Sudėtis: Pienas ir pieno produktai (65,5%), aliejai ir riebalai, cukrūs, augalinės kilmės produktai, mineralai, laktozės dariniai su TGOS (1%).

Analitinės sudedamosios dalys:

35% baltymų,

28% riebalų,

6,2% pelenų,

0,1% ląstelienos,

3,5% drėgmės,

0,9% kalcio,

0,5% fosforo.

Šėrimo rekomendacijos: žr. lentelę. GimCat Cat-Milk pienas sumaišomas su šiek tiek karšto, ne verdančio vandens. Tada lėtai įpilkite likusį vandenį, intensyviai maišydami. Maitinkite atvėsus pienui iki kūno temperatūros. Higiena yra nepaprastai svarbi! Kiekvieną kartą gaminkite šviežią. Vienas matavimo šaukštas atitinka 5 gramus katės pieno miltelių.

01GIC2102

Charakteristikos

Svoris
0,2 kg
Amžius
Iki 12 mėn
Nuo 12 mėn
Senjorams
Universalus
Aktyvumo lygis
Aukštas
Nėštumo laikotarpis
Universalus
Vidutinis
Žemas