Whiskas 1+ troškinys suaugusiom katėms su žuvimi 4x85g

1,43 EUR
Su mokesčiais

WHISKAS® 1+ visavertis šlapias pašaras suaugusioms katėms su žuvimi  tai kruopščiai pagamintas, patikrintas, subalansuotas, šlapias pašaro rinkinys suaugusioms katėms. Rinkinį sudaro 4 skirtingų skonių pakuotės: su lašiša, tunu, jūros lašiša ir balta žuvimi. Kiekvienoje pakuotėje yra sultingi mėsos gabaliukai drebučiuose. WHISKAS® 1+ Troškinį drebučiuose Žuvų skoniai parengė veterinarijos gydytojai. Pašaras pagamintas iš aukščiausios kokybės ingridientų. To dėka, Tavo augintinis mėgausis puikiu maisto skoniu, o maistinės medžiagos palaikys jo organizmą geroje kondicijoje. WHISKAS® 1+ Troškinys drebučiuose Žuvų skoniai tai pilnavertis pašaras, pagamintas su mintimi 1 metų ir vyresnėms katėms. 

Kiekis
Nepakanka prekės atsargų


 

Saugus apmokėjimas

 

Pristatymo sąlygos

 

Prekių grąžinimo sąlygos

Sudėtis:

Su lašiša: mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, ekstraktai iš augalinių baltymų, žuvys ir žuvų produktai (tame tarpe 4% lašišos), angliavandeniai, mineralinės medžiagos. 

Su tunu: mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, ekstraktai iš augalinių baltymų, žuvis ir žuvų produktai (tame tarpe 4% tuno), angliavandeniai, mineralinės medžiagos. 

Su jūros lašiša: mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, ekstraktai iš augalinių baltymų, žuvis ir žuvų produktai (tame tarpe 4% jūmos lašišos), angliavandeniai, mineralinės medžiagos. 

Su balta žuvimi:  mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, ekstraktai iš augalinių baltymų, žuvis ir žuvų produktai (tame tarpe 4% baltos žuvies), angliavandeniai, mineralinės medžiagos.

Priedai/ 1kg: 
Dietiniai priedai: Vitaminas B1: 29,4 mg, Vitaminas D3: 250 IU, Vitaminas E: 19,6 mg, Bevandenis kalcio jodatas:  0,44 mg, Vario sulfato pentahidratas:  6 mg, Geležies sulfato monohidratas:  46,67 mg, Mangano sulfato monohidratas:  8,75 mg, Cinko sulfato monohidratas:  61,54 mg / Technologiniai priedai: Kasijos derva: 2800 mg

Kaloringumas: 63 kcal/85 g

Analitinės sudedamosios dalys
Baltymai 12,5%, Riebalai 2,5%, Neorganinė materija 1,2%, Neapdirbtos skaidulos 0,2%, Drėgmė 83%


Šėrimo rekomendacijos
Rekomenduojame duoti kaip papildomą pašarą. 3 kg katei per dieną duoti iki 2 maišelių. Katė turi nuolat turėti priėjimą prie geriamojo vandens. Pašaras turėtų būti kambario temperatūroje. Nesuvalgytą dalį galima perlaikyti šaldytuve ilgiausiai 2 dienas

WPL102007

Charakteristikos

Svoris
4x85
Mėsos rūšis
Žuvis
Amžius
Nuo 12 mėn

Jums taip pat gali patikti