Gemon Cat Sterilisate konservuotas pašaras suaugusioms katėms. Gabalėliai su lašiša ir krevetėmis 415g

0,78 EUR
Su mokesčiais

GABALĖLIAI SU LAŠIŠA IR KREVETĖMIS. Visavertis konservuotas ėdalas suaugusioms katėms.

Tai skanus, iš aukščiausios kokybės žaliavų Italijoje pagamintas produktas. Pagamintas iš šviežios mėsos.  Sudėtyje gausu baltymų, vitaminų ir mineralinių medžiagų reikalingų kasdieninių katės poreikių tenkinimui. Sudėtyje nėra glitimo. Pašaras subalansuotas visų veislių sterilizuotoms katėms. Taip pat tinka katėms turinčioms viršsvorio.

 

Saugus apmokėjimas

 

Pristatymo sąlygos

 

Prekių grąžinimo sąlygos

Sudėtis: Mėsa ir mėsos šalutiniai produktai 30%, žuvis ir žuvies šalutiniai produktai 15% (lašiša 6%, krevetės 6%), grūdai, kiaušiniai ir jų produktai, mineralai. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 8%, žali aliejai ir riebalai 6%, žalia ląsteliena 0,5%, žali pelenai 3,1%, drėgmė 80%.

Priedai: Vitaminas A 1200 TV/kg, Vitaminas D3 160 TV/kg, Vitaminas E (visų racematų alfa tokoferolio acetatas) 5 mg/kg. Technologiniai priedai: tirštikliai ir želatina. Sudėtyje nėra jokių dažiklių ar konservantų. Šis produktas yra be glitimo.

Kaip šerti: suaugusiai vidutinio dydžio (4kg) katei duokite apie 190 g konservų per dieną. Paros ėdalo normą padalykite į 2 - 3 porcijas. Ėdalas turi būti kambario temperatūros arba gali būti patiektas pašildytas. Katė gali ėsti daugiau arba mažiau, tai priklauso nuo amžiaus, temperamento ir aktyvumo lygio. Katės indelyje visada turi būti švaraus geriamo vandens.

Atidarytą indelį laikykite šaldytuve. Jei pakuotė pažeista arba išsipūtusi - neatidarykite.

01M620204

Charakteristikos

Svoris
415g
Mėsos rūšis
Lašiša ir krevetės
Maisto klasė
Premium
Veislė
Visoms veislėms
Amžius
Nuo 12 mėn