Prekės katėms internetu - viskas Jūsų katei

Prekės katėms

ePet.lt internetinės parduotuvės asortimente yra siūlomos prekės katėms, kurias jau spėjo įvertinti ir pamėgti daugelis jų augintojų. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti itin platų pačių įvairiausių prekių bei priežiūros priemonių, reikalingų kačių priežiūrai, pasirinkimą. Pasiūlydami geriausius...

ePet.lt internetinės parduotuvės asortimente yra siūlomos prekės katėms, kurias jau spėjo įvertinti ir pamėgti daugelis jų augintojų. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti itin platų pačių įvairiausių prekių bei priežiūros priemonių, reikalingų kačių priežiūrai, pasirinkimą. Pasiūlydami geriausius produktus, stengiamės suburti gyvūnų augintojų bendruomenę, kuri ne tik vertina aukštą kokybę, bet ir sąmoningai renkasi sukurti geriausias sąlygas savo keturkojams draugams.

Didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su žinomais visame pasaulyje gyvūnų maisto ir priežiūros prekių gamintojais, kurie prekiauja sertifikuotais gaminiais, atitinkančiais aukščiausios kokybės standartus. Kruopščiai atrenkame prekes, domimės naujovėmis ir nuolat giliname savo žinias, kad galėtume savo klientams ne tik padėti išsirinkti tinkamiausius pašarus, bet ir subalansuoti jų gyvūnų mitybą taip, kad joje būtų visi reikalingi vitaminai ir mineralai, bet ir patarti ieškant pagalbos tinkamai gyvūno priežiūrai.

Kokios prekės katėms yra populiariausios?

Vienos iš pačių populiariausių prekių mūsų asortimente yra aukštos kokybės maistas įvairaus amžiaus katėms, tiek mažiems kačiukams, tiek suaugusioms ir vyresnio amžiaus katėms. Priklausomai nuo jūsų katės mitybos įpročių, siūlome labai platų sauso ir šlapio maisto pasirinkimą, pagamintą iš natūralių produktų, be jokių cheminių ar genetiškai modifikuotų priedų. Taip pat yra siūlomas ir specializuotas veterinarinis maistas, skirtas kačiukams, atstojantis motinos pieną. Kačiukai jo pagalba gali laisvai vystytis ir būti sveikais bei žaismingais.

Mūsų asortimente rasite ir ėdalą, skirtą maitinančioms ar besilaukiančioms katėms, praturtintą ne tik reikalingomis maistinėmis medžiagomis, bet ir vitaminais bei mineralais. Siūlome ir veterinarinį maistą katinams bei katėms, reikalaujantiems ypatingos priežiūros ir dietinės mitybos po įvairių medicininių intervencijų ar operacijų, pvz. kastracijos ar strerilizacijos. Alergiškiems gyvūnams, netoleruojantiems gliuteno yra siūlomas specialus begrūdis maistas. Taip pat yra siūlomi ir įvairūs skanėstai, kurie pasitarnaus ne tik norint palepinti savo gyvūną, bet ir mokant jį disciplinos ar dresuojant.

Prekiaujame žinomų gamintojų produktais, kurie yra pelnę ne vieną apdovanojimą už nepriekaištingą kokybę, kurią jau spėjo įvertinti ir mūsų klientai. Mūsų elektroninės parduotuvės asortimente galite rasti „Eukanuba“, „Monge“, „Gemon“, „PetQm“, „Josera“, „Natural Pet Trainer“, „Family Cat Premium“, „IAMS“, „JosiCat“, „Advance“ ir kitų visame pasaulyje žinomų gyvūnų maisto gamintojų produktų.

Ne ką mažiau populiarios ir kitos prekės katėms: kačių priežiūrai ir higienai skirtos priemonės, žaislai, boksai, guoliai, maisto papildai ir vitaminai. Stengiamės nuolat atnaujinti asortimentą, kad jame būtų ne tik populiariausios kačių prekės, bet ir naujovės, kurios padės sukurti savo augintiniui daugiau komforto ir kartu turiningai leisti laisvalaikį. Puikiai išmanome augintinių poreikius ir jų priežiūros subtilybes, todėl net ir išrankiausiems klientams, rasime ką pasiūlyti, kad jis galėtų tinkamai pasirūpinti savo keturkoju draugu.

Kuom išskirtinė mūsų parduotuvė?

Džiaugiamės, jog mūsų ilgametė patirtis, dirbant veterinarijos srityje ir pastangos, pasiūlyti kačių augintojams geriausius produktus, yra tikrai vertinamos mūsų klientų tarpe, kurie drąsiai rekomenduoja ne tik savo artimiesiems, bet ir pažįstamiems. Esame patyrę savo srities profesionalai, tad puikiai žinome kas geriausiai tinka jūsų gyvūnui, skirtingais gyvenimo etapais, kad jis būtų energingas ir sveikas. Stengiamės, kruopščiai atrinkti produktus, kurie yra ne tik vieni geriausių rinkoje, bet ir kainuoja pigiau, kas itin aktualu tiems žmonėms, kurie augina ne vieną gyvūną ar profesionaliai juos veisia.

Visas reikalingas prekes, skirtas kačių priežiūrai ir jų subalansuotai mitybai galite įsigyti mažesne kaina, nei jas siūlo kitos specializuotos gyvūnų prekių parduotuvės. Taip pat nuolat turime įvairių pasiūlymų ir prekių, kurioms yra taikoma akcija. Taip stengiamės, kad kiekvienas kačių augintojas turėtų galimybę įsigyti tai ko jam reikia, neišleidžiant daug pinigų. Suformavę pageidaujamų prekių krepšelį, galite patogiai jas apmokėti internetu, o mes pasistengsime jūsų užsakymai operatyviai pristatyti jums patogiu būdu.

Jei nerandate jums reikalingo kačių maisto ar jų priežiūrai skirtos prekės, visuomet galite mums parašyti ar kreiptis tiesiogiai ir mes operatyviai jums atsakysime į visus rūpimus klausimus bei suteiksime jums visokeriopą pagalbą ne tik renkantis mūsų siūlomus produktus, bet ir ieškant problemų sprendimų, kuri padės subalansuoti jūsų gyvūno mitybą ar pagerinti sveikatos būklę.

 

Aktyvūs filtrai

Eukanuba Hairball Control...

Suaugusioms katėms turinčioms problemų dėl plaukų gumuliukų kaupimosi virškinamajame trakte skirtas sausas pašaras su...

Kaina 30,39 €

Eukanuba Sterilised /...

Sterilizuotoms suaugusioms katėms ir linkusioms priaugti viršsvorio skirtas sausas pašaras su vištiena.

Kaina 22,78 €

Eukanuba Cat Adult Top...

Suaugusioms katėms, padėti palaikyti šlapimo takų sveikatą, skirtas sausas pašaras su vištiena.

Kaina 48,51 €

Monge Kitten (vištiena) 0,4kg

Visavertis sausas pašaras kačiukams nuo 1 iki 12 mėnesių. Su šviežia vištiena.

Kaina 3,79 €

Monge Adult (vištiena) 0,4kg

Suaugusioms katėms skirtas sausas pašaras su šviežia vištiena,

Kaina 3,19 €

Monge Monoprotein Adult...

Suaugusioms katėms skirtas sausas, vieno baltymo, pašaras su triušiena.

Kaina 12,19 €

Monge Hairball Adult...

Suaugusioms katėms turinčioms problemų dėl plaukų gumuliukų kaupimosi virškinamajame trakte skirtas sausas pašaras su...

Kaina 3,49 €

Monge Indoor Adult...

Suaugusioms katėms gyvenančioms kambaryje skirtas sausas pašaras su vištiena.

Kaina 46,99 €

Monge Urinary Adult...

Suaugusioms katėms turinčioms problemų dėl struvitų akmenų formavimosi šlapimo sistemoje skirtas sausas pašaras su...

Kaina 10,89 €

Monge Sterilised Adult...

Sterilizuotoms suaugusioms katėms skirtas sausas pašaras su vištiena.

Kaina 10,89 €

Monge Sterilised Adult...

Sterilizuotoms suaugusioms katėms skirtas sausas, vieno baltymo, pašaras su antiena.

Kaina 12,49 €

Gemon Kitten (vištiena ir...

Kačiukams skirtas sausas pašaras su vištiena ir ryžiais.

Kaina 2,49 €

Gemon Adult sausas pašaras...

Suaugusioms katėms skirtas sausas pašaras su vištiena ir kalakutiena.

Kaina 2,09 €

IMAC dubenėlis Ciottoli

27.5x23.5x7.5 cm. žydras IMAC Dubenėlis CIOTTOLI.

Kaina 9,23 €

Gemon Adult sausas pašaras...

Suaugusioms katėms skirtas sausas pašaras su tunu ir lašiša.

Kaina 2,19 €

IMAC dubenėlis Ciottoli

27.5x23.5x7.5 cm. žalias IMAC Dubenėlis CIOTTOLI.

Kaina 9,23 €

Gemon Sterilised Adult...

Sterilizuotoms ar turinčioms viršsvorio suaugusioms katėms skirtas sausas pašaras su kalakutiena.

Kaina 2,29 €

IMAC dubenėlis Ciottoli

27.5x23.5x7.5 cm. rudas IMAC Dubenėlis CIOTTOLI.

Kaina 9,23 €

Gemon Hairball Adult...

Suaugusioms katėms skirtas, plaukų kamuoliukus iš žarnyno pašalinančiu efektu pasižymintis, sausas pašaras su vištiena.

Kaina 2,29 €

IMAC dubenėlis Ciottoli

34.5x27x8.5 cm. rudas IMAC Dubenėlis CIOTTOLI.

Kaina 13,33 €