Biokat's Bianco Fresh Extra 8kg sušokantis kraikas katėms

Biokat's Bianco Fresh Extra 8kg sušokantis kraikas katėms

Biokat's Bianco Fresh Extra 8kg sušokantis kraikas katėms

Biokat‘s natūralaus baltojo molio kraikas su natūralia aktyvuota anglimi, sušokantis į gumulėlius.

Užtenka net 40dienų!

Kaina:

11,60 €
Su PVM
Aprašas

Biokat's Bianco Fresh Extra kraike naudojama natūrali, aktyvuota anglis gaminama iš kokoso kevalų – atsinaujinančios natūralios žaliavos. Aktyvuota anglis yra labai porėta anglies medžiaga, turinti didžiulį paviršiaus plotą. Dėl unikalių aktyvintosios anglies savybių kvapo medžiagos stipriai pritraukiamos ir tvirtai surišamos su anglies molekulėmis. 

AromaProtect Formula™ - ilgalaikiam kvapo surišimui ir maloniam pavasariškam kvapui.  Biokat‘s Bianco Fresh EXTRA su pavasario kvapu išsiskiria savo AromaProtect Formula™. Tai patikimai užfiksuoja nemalonius kvapus ir skleidžia malonų pavasario kvapą. 

Ypatinga natūralaus baltojo molio savybė yra ypač stiprus sugeriamumas, todėl šis kačių kraikas yra labai efektyvus. 

Balta spalva - katės dažnai kenčia nuo šlapimo takų ir/ar inkstų sutrikimų, kurios paprastai galima aptikti šlapime. Ant balto kačių kraiko iš karto galima pastebėti nenormalios išvaizdos šlapimą. 

Pašalinkite gumulėlius ir išmatas kiekvieną dieną. Tai apsaugo likusį dėžutėje kačių kraiką šviežią ilgiau. Papildykite maždaug tą patį Biokat‘s kraiko kiekį, koks buvo pašalintas. Rekomenduojamas kraiko kiekis dėžutėje – apie 7 cm arba pagal jūsų katės poreikius.

Išmeskite šiukšles kartu su buitinėmis atliekomis arba į biologinių atliekų konteinerį (laikytis vietinių taisyklių). Neišmeskite į tualetą.

Pakuotę laikykite vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Laikyti sausoje vietoje.

Gimborn
01GIB1102
Nauja

Specialios nuorodos