Biokat's Eco Light natūralus kraikas 8l

Biokat's Eco Light natūralus kraikas 8l

Biokat's Eco Light natūralus kraikas 8l

BIOKAT'S ECO LIGHT pagamintas iš natūralių augalinių pluoštų.Labai efektyvus ir ekonomiškas, puikus kvapų sugėrimas.

Užtenka 40dienų!

Kaina:

28,45 €
Su PVM
Aprašas

Labai efektyvus ir ekonomiškas - BIOKAT'S ECO LIGHT yra ypač efektyvus, nes augalų pluoštai pasižymi puikiu sugėrimu. Vietoje to, kad pakeistumėte visą kraiką, papildykite tik tokiu kiekiu, kurį pašalinote, kraikas katės tualete gali išbūti 4-6 savaites.

Natūralus aromatas ir puikus kvapų sugėrimas – dėl specialios vamzdelio struktūros mūsų augalų pluoštuose, nemalonūs kvapai absorbuojami labai greitai ir kvapai slopinami ilgą laiką.

Absorbcija iki 700% - BIOKAT'S ECO LIGHT pagamintas iš natūralių augalinių pluoštų, kurie veikia kaip kempinė ir visiškai sugeria skysčius. Susidarę kraiko gumulėliai savyje „užrakina“ tiek skysčius, tiek ir kvapus

Lengva nešti - BIOKAT'S ECO LIGHT sveria maždaug 50% mažiau, nei panašaus dydžio natūralaus molio kraiko pakuotė.

Kaip naudoti: Pašalinkite gumulėlius ir išmatas 3 kartus per dieną. Papildykite maždaug tą patį Biokat‘s kraiko kiekį, koks buvo pašalintas. Rekomenduojamas kraiko kiekis dėžutėje – apie 7 cm arba pagal jūsų katės poreikius.

Panaudoto kraiko gumulėlius PO VIENĄ išmeskite į tualetą, leiskite jiems ištirpti ir tada nuleiskite. Neišmeskite visų gumulėlių į tualetą vienu metu! Keičiant visą kraiką, likusį kraiko dėžutėje, į tualetą pilti nerekomenduojama. Kraiką galima kompostuoti arba išmesti kartu su organinėmis atliekomis (laikykitės vietos įstatymų)

Saugoti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje – pavojus uždusti!

Pagaminta Kinijoje, H. von Gimborn GmbH užsakymu

Gimborn
01GIB1903

Specialios nuorodos