Monge SUPREME - Cat Wet Pouches su tunu, kvinoja ir jūros dumbliais - suaugusioms katėms (80g)

Monge SUPREME - Cat Wet Pouches su tunu, kvinoja ir jūros dumbliais - suaugusioms katėms (80g)

Monge SUPREME - Cat Wet Pouches su tunu, kvinoja ir jūros dumbliais - suaugusioms katėms (80g)

Receptas be grūdų su tunu, kvinoja ir jūros dumbliais, praturtintas fruktooligosacharidais (F.O.S.), skirtas tinkamam žarnyno funkcionavimui. Rafinuotas skonis, tinkantis pačiam prakilniausiam gomuriui.

Kaina:

1,99 €
Su PVM
Aprašas

"Monge Natural Superpremium Supreme Cat Adult Tuna with Quinoa ir jūros dumbliais yra subalansuotas maistas suaugusioms katėms. Gardi filė iš garuose virtos mėsos, kurioje išsaugomos visos maistinės vertės, o papildomai ji tampa lengvai virškinama.

Specialiai sukurtas receptas, padedantis išlaikyti idealų katės kūno svorį dėl dumblių, supermaisto – skaidulų, baltymų ir omega-3 rūgščių šaltinio blizgančiam kailiui.

Pirmasis ingredientas yra Atlanto tunas. Receptas praturtintas fruktooligosacharidais (FOS), prebiotikais, kurie palaiko tinkamą žarnyno veiklą.

Pasirinktos sudedamosios dalys, tokios kaip kvinoja, energizuojantis supermaistas – ypač turtingas antioksidantų ir mineralų, padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus ir palaiko kasdienį mūsų kačių gyvybingumą.

VARTOJIMO METODAS: Rekomenduojama paros norma suaugusiai vidutinio dydžio katei (4 kg): 2-3 paketėliai. Patiekite kambario temperatūros arba atšaldytą. Atidarius laikyti šaldytuve ir suvartoti per 2 dienas.

Visada leiskite savo augintiniui prieiti prie šviežio, švaraus vandens."

Monge Supreme

"SUDĖTIS: Tunas (Katsuwonus pelamis) 55%, quinoa 4%, jūros dumbliai (Porphyra spp.) 4%, saulėgrąžų išgrynintas augalinis aliejus, tapijoka, fruktooligosacharidai (F.O.S.) 0,04%.

ANALITINĖS SUDĖTIS: Žali baltymai 15%, žalia ląsteliena 0,1%, žali riebalai 2%, žali pelenai 2%, drėgmė 78,0%.

PRIEDAI: Maistinis priedas: Vitaminas E (DLalfa-tokoferil-acetatas) 50 mg/kg.

(NRC 2006) Metabolizuota energija: 946 kcal/kg"

Monge
01M220814
Svoris
80g
Maisto klasė
SUPER PREMIUM
Mėsos rūšis
Tunas
Katės amžiaus grupė
Suaugus katė

Specialios nuorodos