Monge SUPREME - Cat Wet Pouches tunu, kvinoja ir moliūgu - sterilizuotoms katėms (80g)

Monge SUPREME - Cat Wet Pouches tunu, kvinoja ir moliūgu - sterilizuotoms katėms (80g)

Monge SUPREME - Cat Wet Pouches tunu, kvinoja ir moliūgu - sterilizuotoms katėms (80g)

Receptas su tunu, moliūgu ir mini kukurūzų burbuolėmis, praturtintas fruktooligosacharidais (F.O.S.), skirtas tinkamam žarnyno funkcionavimui.

Rafinuotas skonis, tinkantis pačiam prakilniausiam gomuriui.

Kaina:

1,99 €
Su PVM
Aprašas

Monge Natural Superpremium Supreme Cat Adult Tuna su moliūgu ir mini kukurūzų burbuole yra subalansuotas maistas suaugusioms katėms. Gardi filė iš garuose virtos mėsos, kuri išsaugo visas maistines vertes, o papildomai tampa lengvai virškinama.

Specialiai sukurtas receptas, padedantis išlaikyti idealų katės kūno svorį, nes jame yra mini kukurūzų burbuolės, lengvai virškinamų angliavandenių ir augalinių skaidulų šaltinis.

Pirmasis ingredientas yra Atlanto tunas. Receptas praturtintas fruktooligosacharidais (FOS), prebiotikais, kurie palaiko tinkamą žarnyno veiklą.

Atrinkti ingredientai, tokie kaip moliūgai, supermaistas – ypač gausus antioksidantų ir mineralų, padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus ir palaikyti kasdienę mūsų kačių gyvenimo kokybę.

VARTOJIMO METODAS: Rekomenduojama paros norma suaugusiai vidutinio dydžio katei (4 kg): 2-3 paketėliai. Patiekite kambario temperatūros arba atšaldytą. Atidarius laikyti šaldytuve ir suvartoti per 2 dienas.

Visada leiskite savo augintiniui prieiti prie šviežio, švaraus vandens.

Monge Supreme

SUDĖTIS: Tunas (Katsuwonus pelamis) 50%, moliūgai 4%, kūdikiai 4%, ryžiai, saulėgrąžų išgrynintas augalinis aliejus, frukto-oligosacharidai (F.O.S.) 0,04%.

ANALITINĖS SUDĖTIS: Žali baltymai 14%, žalia ląsteliena 0,1%, žali riebalai 2%, žali pelenai 2%, drėgmė 79,0%.

PRIEDAI: Maistinis priedas: Vitaminas E (DLalfa-tokoferil-acetatas) 50 mg/kg.

Metabolizuota energija: 902 kcal/kg

Monge
01M220824
Svoris
80g
Maisto klasė
SUPER PREMIUM
Mėsos rūšis
Tunas
Katės amžiaus grupė
Suaugus sterilizuota katė

Specialios nuorodos