Silikoninis kraikas su anglimi

Silikoninis kraikas su anglimi

Biokat's Eco Light Extra 5l

Kraikas pagamintas iš atsinaujinančių žaliavų - BIOKAT'S ECO LIGHT EXTRA pagamintas iš natūralių augalinių pluoštų.

Labai efektyvus ir ekonomiškas - BIOKAT'S ECO LIGHT EXTRA yra ypač efektyvus, nes augalų pluoštai pasižymi puikiu sugėrimu. Vietoje to, kad pakeistumėte visą kraiką, papildykite tik tokiu kiekiu, kurį pašalinote, kraikas katės tualete gali išbūti 4-6 savaites.

Natūralus aromatas ir puikus kvapų sugėrimas – dėl specialios vamzdelio struktūros mūsų augalų pluoštuose, nemalonūs kvapai absorbuojami labai greitai ir kvapai slopinami ilgą laiką.

Kaina:

14,90 €
Su PVM
Aprašas

Efektyvus kvapų surišimas – sudėtyje esanti aktyvuota anglis yra labai akyta anglies medžiaga, kurios paviršiaus plotas yra didžiulis. Jei atsiskleistumėte tik 2 gramus aktyvintos anglies, tai gautume pusės futbolo aikštės plotą (daugiau nei 2000 kvadratinių metrų)! Dėl unikalios aktyvintos anglies fizikinės chemijos kvapo medžiagos labai traukia anglies molekules ir tvirtai su jomis susiriša. Aktyvinta anglis sėkmingai naudojama namų ūkiuose ilgą laiką, pavyzdžiui; ištraukimo ventiliatoriuose, kvapų filtruose šaldytuvuose, vandens filtruose ir batų vidpadžiuose.

Absorbcija iki 700% - BIOKAT'S ECO LIGHT EXTRA pagamintas iš natūralių augalinių pluoštų, kurie veikia kaip kempinė ir visiškai sugeria skysčius. Susidarę kraiko gumulėliai  savyje „užrakina“ tiek skysčius, tiek ir kvapus.

Lengva nešti - BIOKAT'S ECO LIGHT EXTRA sveria maždaug 50% mažiau, nei panašaus dydžio natūralaus molio kraiko pakuotė.

Panaudoto kraiko gumulėlius PO VIENĄ išmeskite į tualetą, leiskite jiems ištirpti ir tada nuleiskite. Neišmeskite visų gumulėlių į tualetą vienu metu! Keičiant visą kraiką, likusį kraiko dėžutėje, į tualetą pilti nerekomenduojama. Kraiką galima kompostuoti arba išmesti kartu su organinėmis atliekomis (laikykitės vietos įstatymų)

Pašalinkite gumulėlius ir išmatas 3 kartus per dieną. Papildykite maždaug tą patį Biokat‘s kraiko kiekį, koks buvo pašalintas. Rekomenduojamas kraiko kiekis dėžutėje – apie 7 cm arba pagal jūsų katės poreikius.

Saugoti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje – pavojus uždusti!

Gimborn
01GIB1902

Specialios nuorodos