Biokat's Eco Light natūralus kraikas 5l

Biokat's Eco Light natūralus kraikas 5l

Biokat's Eco Light natūralus kraikas 5l

BIOKAT'S ECO LIGHT pagamintas iš natūralių augalinių pluoštų.

Labai efektyvus ir ekonomiškas - BIOKAT'S ECO LIGHT yra ypač efektyvus, nes augalų pluoštai pasižymi puikiu sugėrimu. Vietoje to, kad pakeistumėte visą kraiką, papildykite tik tokiu kiekiu, kurį pašalinote, kraikas katės tualete gali išbūti 4-6 savaites.

Natūralus aromatas ir puikus kvapų sugėrimas – dėl specialios vamzdelio struktūros mūsų augalų pluoštuose, nemalonūs kvapai absorbuojami labai greitai ir kvapai slopinami ilgą laiką.

Absorbcija iki 700% - BIOKAT'S ECO LIGHT pagamintas iš natūralių augalinių pluoštų, kurie veikia kaip kempinė ir visiškai sugeria skysčius. Susidarę kraiko gumulėliai savyje „užrakina“ tiek skysčius, tiek ir kvapus.

Kaina:

18,95 €
Su PVM
Aprašas

Lengva nešti - BIOKAT'S ECO LIGHT sveria maždaug 50% mažiau, nei panašaus dydžio natūralaus molio kraiko pakuotė.

Kaip naudoti: Pašalinkite gumulėlius ir išmatas 3 kartus per dieną. Papildykite maždaug tą patį Biokat‘s kraiko kiekį, koks buvo pašalintas. Rekomenduojamas kraiko kiekis dėžutėje – apie 7 cm arba pagal jūsų katės poreikius.

Panaudoto kraiko gumulėlius PO VIENĄ išmeskite į tualetą, leiskite jiems ištirpti ir tada nuleiskite. Neišmeskite visų gumulėlių į tualetą vienu metu! Keičiant visą kraiką, likusį kraiko dėžutėje, į tualetą pilti nerekomenduojama. Kraiką galima kompostuoti arba išmesti kartu su organinėmis atliekomis (laikykitės vietos įstatymų)

Saugoti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje – pavojus uždusti!

Pagaminta Kinijoje, H. von Gimborn GmbH užsakymu

Gimborn
01GIB1901

Specialios nuorodos