Posted by   Dresavimas     0 Comments      views (21370)
Mažylio mokymas žymi jūsų bendros kelionės pradžią, kai jūsų šuniukas virsta mylinčiu ir ištikimu šuniu, kuris bus šalia jūsų visą gyvenimą. Sužinokite daugiau patarimų apie šuniuko mokymą, taip pat, kaip mokyti vyresnį šunį.
Posted by   Elgsena     0 Comments      views (1165)
Šunys naudoja savo uoslę, kad suprastų juos supantį pasaulį, o jų uoslė yra labiau išvystyta, nei mūsų. Sužinokite, kodėl šunys uosto ir kaip tai kontroliuoti.
Posted by   Priežiūra     0 Comments      views (873)
Šunų šeimininkai kiekvieną atostogų sezoną turi padaryti svarbų sprendimą: ar imti savo augintinį atostogauti kartu su jumis, ar siųsti jį pabūti su jūsų draugais, šeima ar į patikimą šunų viešbutį? Yra daug draugiškų šunims atostogų krypčių ir kelionės į užsienį su jūsų kompanionu tapo...
Posted by   Priežiūra     0 Comments      views (1306)
Sveikiname tapus išdidžiu naujo šuniuko šeimininku! Malonus naujo šuniuko priėmimas į jūsų namus yra puiki patirtis. Specialus, glaudus ryšys, kurį su savo šuniuku suformuojate dabar, truks visą gyvenimą. Žinoma, išmokysite savo šuniuką tinkamo elgesio, bet prieš visa tai svarbiausia, kad...
Posted by   Priežiūra     1 Comments      views (628)
Jūsų kiemas yra puiki erdvė jūsų šuniui bėgioti ir tyrinėti aplinką. Tinkamas kiemo įrengimas yra puikus būdas žinoti, kad jūsų šuo yra saugus ir patikimas savo aplinkoje, net jei jūs paliekate jį vieną.