Family Dog Adult Beef & Poultry ėdalas visų veislių suaugusiems šunims su jautiena ir paukštiena 15kg

22,90 EUR
Su mokesčiais

Family dog beef & poultry sudėtyje esančios jautiena ir paukštiena yra puikus gyvulinės kilmės baltymų derinys Jūsų šuniuj. Puikiai subalansuotas ėdalas suteikia gyvūnui energijos ir gyvybingumo. Vitaminai ir mineralai užtikrina gerą gyvybiškai svarbių organų funkcionavimą, žuvų taukai suteikia blizgesio kailiui, palaiko sveiką gyvūno odą. Sudėtyje nėra GMO genetiškai modifikuotų organizmų. 

ĖDALAS PAGAMINTAS VOKIETIJOJE. Tai yra premium kategorijos ėdalas taupymo sumetimais pakuojamas į skaidrią pakuotę. Mes siūlome Jūsų augintiniuj kokybišką ėdalą už gerą kainą, o ne gražią pakuotę.

 

Saugus apmokėjimas

 

Pristatymo sąlygos

 

Prekių grąžinimo sąlygos

Sudėtis: grūdai, augalinės kilmės produktai, mesa ir mėsos produktai (tame tarpe jautiena ne mažiau 4%, paukštiena ne mažiau 4%), aliejai ir riebalai, mineralinės medžiagos. Sudėtyje yra ES aprobuotų antioksidantų.

Analitinės sudedamosios dalys: baltymai 22%, riebalai 8%, drėgmė 9%, pelenai 8%, ląsteliena 3%, kalcis Ca 1,7%, fosforas P 1,3%. Priedai kg: vitaminas A 13500 TV, vitaminas D3 1350 TV, vitaminas E 80 mg, Geležis Fe (geležies sulfato monohidratas) 75mg, Jodas I ( bevandenis kalio jodatas) 2,4 mg, Varis Cu ( vario sulfato pentahidratas) 7,5 mg, Manganas Mn ( Mangano oksidas) 16 mg, Cinkas Zn ( cinko oksidas) 125 mg, Selenas Se ( Natrio selenitas) 0,24 mg.

Šėrimo rekomendacijos: Šėrimo dienos normos nurodytos lentelėje ant pakuotės. Šuo visada turi turėti švaraus vandens.

01OSU0003H

Charakteristikos

Svoris
15 kg
Mėsos rūšis
Jautiena
Paukštiena
Maisto klasė
Premium
Veislė
Visoms veislėms
Veislės dydis
Universalus
Amžius
Nuo 12 mėn