• Sumažinta kaina

Eukanuba Boxer sausas pašaras suaugusiems Boxeriams su vištiena 12kg

49,16 EUR
46,70 EUR Sutaupote 5%
Su mokesčiais

EUKANUBA Breed Specific sausas šunų pašaras bokseriams, taip pat idealiai tinka anglų, airių ir Gordono seteriams bei dobermanams - kruopščiai subalansuotas norint padėti jūsų šuniui nugyventi ilgą ir sveiką gyvenimą.

Šis specialus sausas pašaras suteikia jūsų šuniui 100 % visavertę ir subalansuotą mitybą ir jo sudėtyje yra L-karnitino, padedančio jam natūraliai deginti riebalus ir natūralaus taurino, palaikančio šuns širdies sveikatą. Jame yra pritaikyti vitamino E ir beta-karoteno kiekiai, kurie padės jūsų šuniui palaikyti stiprią natūralią apsaugą, taip pat prebiotikų virškinimo sveikatai skatinti.

Sukurta su veterinarijos gydytojais ir rekomenduojama geriausių veisėjų, EUKANUBA suteikia visą reikalingą mitybą kiekvienam jūsų šuns gyvenimo etapui.

Kiekis
Paskutinė prekė

 

Saugus apmokėjimas

 

Pristatymo sąlygos

 

Prekių grąžinimo sąlygos

Džiovinta vištiena ir kalakutiena (29%, natūralus taurino, gliukozamino ir chondroitino sulfato šaltinis), kukurūzai, kviečiai, gyvūniniai riebalai, sorgas, miežiai, džiovintas cukrinių runkelių minkštimas (2,9%), hidrolizuoti gyvūniniai baltymai, džiovintas visas kiaušinis, kalio chloridas, natrio chloridas, žuvų taukai, natrio heksametafosfatas, fruktooligosacharidai (0,29%), linų sėmenys.

SUDEDAMOJI DALIS  PROCENTAI
Baltymai 26%
Riebalų kiekis 15%
Omega-6 riebalų rūgštys 2,47%
Omega-3 riebalų rūgštys 0,33%
Žali pelenai 7,4%
Neapdorotos skaidulos 2,5%
Kalcis 1,25%
Fosforas 1%

Priedai:

Vitaminai: Vitaminas A (45672TV/kg), Vitaminas D₃ (1516TV/kg), Vitaminas E (254mg/kg), L-karnitinas (48,4mg/kg), β-karotenas (28,6mg/kg).

Mikroelementai: vario sulfatas pentahidratas: 46mg/kg, kalio jodidas: 3,4mg/kg, geležies sulfatas monohidratas: 615mg/kg, mangano sulfatas monohidratas: 46mg/kg, Mangano oksidas: 33mg/kg, cinko oksidas: 214mg/kg.

Nepridėta dirbtinių skonio stipriklių
Nepridėta dirbtinių dažiklių

01A1E01030

Charakteristikos

Svoris
12 kg
Mėsos rūšis
Vištiena ir kalakutiena
Maisto klasė
Super Premium
Veislė
Bokseriams
Amžius
Nuo 12 mėn

Jums taip pat gali patikti