Kačių maistas internetu

Kačių maistas

Kačių augintojai nuolat domisi kaip galima būtų papildyti savo augintinių mitybą, kad ji būtų ne tik racionali, bet ir subalansuota. Be abejo, tinkama mityba yra gyvybiškai svarbi, bet kuriam gyvūnui, tačiau katės pasižymi itin jautriu virškinamuoju traktu, tad verta atkreipti į tai dėmesį ir pasirūpinti, kad kačių maistas būtų parinktas, atsižvelgus į jūsų augintinio amžių, sveikatos būklę...

Kačių augintojai nuolat domisi kaip galima būtų papildyti savo augintinių mitybą, kad ji būtų ne tik racionali, bet ir subalansuota. Be abejo, tinkama mityba yra gyvybiškai svarbi, bet kuriam gyvūnui, tačiau katės pasižymi itin jautriu virškinamuoju traktu, tad verta atkreipti į tai dėmesį ir pasirūpinti, kad kačių maistas būtų parinktas, atsižvelgus į jūsų augintinio amžių, sveikatos būklę ir mitybos įpročius.

Labai svarbu, jei tai tik yra įmanoma, nuo pat gimimo, formuoti tinkamus mitybos įpročius, stengiantis papildyti savo katės racioną ne tik reikalingomis maisto medžiagomis, bet ir mineralais bei vitaminais. Todėl be galo svarbu, kad kačių maistas, kurį pasirinkote, būtų pagamintas iš aukštos kokybės produktų, be jokių cheminių ar genetiškai modifikuotų priedų.

Ką daryti, kad kačių racionas būtų visavertis?

Pirmas dalykas, į ką dauguma veterinarijos gydytojų ir gyvūnų priežiūros specialistų rekomenduoja atkreipti dėmesį, yra tai, kad maistas katėms būtų kuo įvairesnis. Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų yra ta, kad dėl laiko stokos ir užimtumo, žmonės renkasi gyvūnų maisto pakuotės patogumą ar katės maistą, matytą reklamoje ir lengvai pasiekiamą prekybos centruose, tačiau retai kada pasigilina į jo maistinę sudėtį ir tai, kokios naudos jis turės jūsų gyvūno sveikatai. Toks maistas gali būti tik laikinas sprendimas, nes jau apsisprendėte auginti gyvūnu, tai reiktų prisiimti atsakomybę ir už jo gyvenimo kokybę. Tad priklausomai nuo gyvūno amžiaus ir sveikatos būklės, rekomenduojama, kad jo racione būtų derinamas kokybiškas sausas maistas, konservai drebučių ar paštetų pavidalu ir žalias maistas – šviežia mėsa. Taip pat reiktų retkarčiais nepamiršti savo augintinio palepinti ir įvairiais skanėstais. Svarbiausia, kaip ir minėjome, reiktų atidžiai skaityti maisto sudėtį ir teisingai parinkti proporcijas.

Natūraliai katės žino kokį maistą joms geriausia būtų pasirinkti, todėl vedamos instinktų, mielai ėda šviežią kokybišką mėsą, kurioje daug naudingų baldymų, vidutiniškas kiekis riebalų ir minimaliai angliavandenių. Tačiau tam, kad katės būtų sveikos, joms reikalingos ir kitos naudingos medžiagos, padedančios užtikrinti puikią sveikatos būklę bei emocinę būseną. Tad kasdieninėje mityboje turi nepritrūkti reikalingų vitaminų bei mineralų, kurie padeda reguliuoti kačių metabolizmą, aprūpinti visą organizmą reikalingomis medžiagomis, kad jos galėtų puikiai vystytis ir turėti energijos.

Tačiau tam, kad būtumėte užtikrinti, kad tinkamai suderinote savo augintinio racioną, rekomenduojama pasitarti su jūsų gyvūną prižiūrinčiu specialistu, kuris įvertinęs visus sveikatos rodiklius, patars į ką atkreipti dėmesį, renkantis gyvūnų ėdalus, o gal net pasakys, kad reikalingas specialus veterinarinis maistas.

Kačių Maistas Mūsų Internetinėje Parduotuvėje

Mūsų internetinėje parduotuvėje, galite surasti aukštos kokybės platų visaverčio kačių maisto asortimentą prieinama kaina. Visi kačių maisto produktai ir reikalingos priežiūros prekės yra kruopščiai atrinktos savo srities profesionalų, kurie puikiai išmano kas labiausiai tinka skirtingo amžiaus gyvūnams ir kaip efektyviai išspręsti kilusias sveikatos problemas, pasiūlant žinomiausių pasaulio gamintojų visavertį kačių maistą.

Jūs ne tik patogiai galite internetu įsigyti jums reikalingą kačių maistą, skirtą mažiems kačiukams, suaugusioms ar vyresnio amžiaus katėms, bet ir pigiau įsigyti reikalingo veterinarinio maisto, skirto diabetu sergantiems gyvūnams, turintiems antsvorio ir virškinimo problemų bei katėms po įvairių operacijų – sterilizacijos, kastravimo ar kitokio pobūdžio medicininių intervencijų. Stengiamės, kad kokybiškas kačių maistas, būtų prieinamas daugeliui kačių augintojų, tad dažnai savo asortimente turime puikių pasiūlymų produktams, kuriems yra taikoma akcija. Rūpinamės savo klientų patogumu ir visus užsakymus pristatome į namus, pasirinkus jums patogiausią pristatymo būdą.

Džiaugiamės, jog turime gausų būrį lojalių klientų, kurie drąsiai išbando mūsų siūlomus produktus ir naujoves, kurių vėliau sugrįžta patys įsigyti ir drąsiai rekomenduoja kitiems kačių augintojams. Mūsų nuoširdus darbas ir ilgametė patirtis veterinarijos patirtis leidžia atrasti tinkamiausią balansą, parenkant gyvūnų pašarus taip, kad jų mityba būtų visavertė, padedanti puikiai vystytis, būti sveikiems, energingiems ir ilgus metus džiuginti savo šeimininkus, suteikiant nepamirštamų akimirkų ir nuotykių kartu.

ePet.lt profesionalų komanda yra pasiruošusi ne tik padėti išsirinkti tinkamiausią maistą savo augintiniui, bet ir duoti naudingų patarimų bei suteikti informacijos, kuri pravers norint pilnavertiškai pasirūpinti savo gyvūno mityba, gyvenimo kokybe bei komfortu. Visuomet galite mums užduoti rūpimus klausimus, susijusius su mūsų parduodamais produktais, gyvūnų priežiūros prekėmis ir galimais gyvūnų sveikatos problemų sprendimo būdais, o mes pasistengsime jums operatyviai atsakyti ir gauti tinkamą informaciją bei pagalbą.

Aktyvūs filtrai

Eukanuba Hairball Control...

Suaugusioms katėms turinčioms problemų dėl plaukų gumuliukų kaupimosi virškinamajame trakte skirtas sausas pašaras su...

Kaina 30,39 €

Eukanuba Sterilised /...

Sterilizuotoms suaugusioms katėms ir linkusioms priaugti viršsvorio skirtas sausas pašaras su vištiena.

Kaina 22,78 €

Eukanuba Cat Adult Top...

Suaugusioms katėms, padėti palaikyti šlapimo takų sveikatą, skirtas sausas pašaras su vištiena.

Kaina 48,51 €

Monge Kitten (vištiena) 0,4kg

Visavertis sausas pašaras kačiukams nuo 1 iki 12 mėnesių. Su šviežia vištiena.

Kaina 3,79 €

Monge Monoprotein Rabbit...

Super premium Monoprotein visavertis vieno baltymo pašaras suaugusioms katėms su triušiena.

Pagaminta Italijoje!

Kaina 14,90 €

Monge Hairball Adult...

Suaugusioms katėms turinčioms problemų dėl plaukų gumuliukų kaupimosi virškinamajame trakte skirtas sausas pašaras su...

Kaina 3,49 €

Monge Indoor Adult...

Suaugusioms katėms gyvenančioms kambaryje skirtas sausas pašaras su vištiena.

Kaina 46,99 €

Monge Urinary Adult Urinary...

Suaugusioms katėms turinčioms problemų dėl struvitų akmenų formavimosi šlapimo sistemoje skirtas sausas pašaras su...

Kaina 12,99 €

Monge Sterilised Adult...

Sterilizuotoms suaugusioms katėms skirtas sausas pašaras su vištiena.

Kaina 12,99 €

Monge Sterilised Adult...

Sterilizuotoms suaugusioms katėms skirtas sausas, vieno baltymo, pašaras su antiena.

Kaina 13,89 €

Gemon Kitten visavertis...

Kačiukams skirtas sausas pašaras su vištiena ir ryžiais.

Kaina 2,80 €

Gemon Adult visavertis...

Suaugusioms katėms skirtas sausas pašaras su vištiena ir kalakutiena.

Kaina 2,50 €

Gemon Adult visavertis...

Suaugusioms katėms skirtas sausas pašaras su tunu ir lašiša.

Kaina 2,50 €

Gemon Sterilised Adult...

Sterilizuotoms ar turinčioms viršsvorio suaugusioms katėms skirtas sausas pašaras su kalakutiena.

Kaina 2,50 €

Gemon Hairball visavertis...

Suaugusioms katėms skirtas, plaukų kamuoliukus iš žarnyno pašalinančiu efektu pasižymintis, sausas pašaras su vištiena.

Kaina 2,50 €

Gemon Urinary Adult...

Suaugusių kačių inkstų akmenų šalinimui bei jų susidarymo prevencijai skirtas sausas pašaras su vištiena.

Kaina 2,50 €

PetQm Adult visavertis...

Suaugusioms katėms skirtas sausas pašaras su paukštiena.

Kaina 5,90 €

Family Cat Premium Adult...

Suaugusioms katėms skirtas visavertis sausas pašaras su vištiena ir daržovėmis.

Kaina 25,70 €

IAMS Adult Cat (vištiena) 10kg

Suaugusioms katėms skirtas sausas pašaras su šviežia vištiena.

Kaina 39,00 €

IAMS Adult Cat Hairball...

Suaugusioms katėms skirtas sausas pašaras plaukų kamuoliukų sumažinimui. Su šviežia vištiena.

Kaina 47,99 €