Kačių maistas internetu

Kačių maistas

Kačių augintojai nuolat domisi kaip galima būtų papildyti savo augintinių mitybą, kad ji būtų ne tik racionali, bet ir subalansuota. Be abejo, tinkama mityba yra gyvybiškai svarbi, bet kuriam gyvūnui, tačiau katės pasižymi itin jautriu virškinamuoju traktu, tad verta atkreipti į tai dėmesį ir pasirūpinti, kad kačių maistas būtų parinktas, atsižvelgus į jūsų augintinio amžių, sveikatos būklę...

Kačių augintojai nuolat domisi kaip galima būtų papildyti savo augintinių mitybą, kad ji būtų ne tik racionali, bet ir subalansuota. Be abejo, tinkama mityba yra gyvybiškai svarbi, bet kuriam gyvūnui, tačiau katės pasižymi itin jautriu virškinamuoju traktu, tad verta atkreipti į tai dėmesį ir pasirūpinti, kad kačių maistas būtų parinktas, atsižvelgus į jūsų augintinio amžių, sveikatos būklę ir mitybos įpročius.

Labai svarbu, jei tai tik yra įmanoma, nuo pat gimimo, formuoti tinkamus mitybos įpročius, stengiantis papildyti savo katės racioną ne tik reikalingomis maisto medžiagomis, bet ir mineralais bei vitaminais. Todėl be galo svarbu, kad kačių maistas, kurį pasirinkote, būtų pagamintas iš aukštos kokybės produktų, be jokių cheminių ar genetiškai modifikuotų priedų.

Ką daryti, kad kačių racionas būtų visavertis?

Pirmas dalykas, į ką dauguma veterinarijos gydytojų ir gyvūnų priežiūros specialistų rekomenduoja atkreipti dėmesį, yra tai, kad maistas katėms būtų kuo įvairesnis. Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų yra ta, kad dėl laiko stokos ir užimtumo, žmonės renkasi gyvūnų maisto pakuotės patogumą ar katės maistą, matytą reklamoje ir lengvai pasiekiamą prekybos centruose, tačiau retai kada pasigilina į jo maistinę sudėtį ir tai, kokios naudos jis turės jūsų gyvūno sveikatai. Toks maistas gali būti tik laikinas sprendimas, nes jau apsisprendėte auginti gyvūnu, tai reiktų prisiimti atsakomybę ir už jo gyvenimo kokybę. Tad priklausomai nuo gyvūno amžiaus ir sveikatos būklės, rekomenduojama, kad jo racione būtų derinamas kokybiškas sausas maistas, konservai drebučių ar paštetų pavidalu ir žalias maistas – šviežia mėsa. Taip pat reiktų retkarčiais nepamiršti savo augintinio palepinti ir įvairiais skanėstais. Svarbiausia, kaip ir minėjome, reiktų atidžiai skaityti maisto sudėtį ir teisingai parinkti proporcijas.

Natūraliai katės žino kokį maistą joms geriausia būtų pasirinkti, todėl vedamos instinktų, mielai ėda šviežią kokybišką mėsą, kurioje daug naudingų baldymų, vidutiniškas kiekis riebalų ir minimaliai angliavandenių. Tačiau tam, kad katės būtų sveikos, joms reikalingos ir kitos naudingos medžiagos, padedančios užtikrinti puikią sveikatos būklę bei emocinę būseną. Tad kasdieninėje mityboje turi nepritrūkti reikalingų vitaminų bei mineralų, kurie padeda reguliuoti kačių metabolizmą, aprūpinti visą organizmą reikalingomis medžiagomis, kad jos galėtų puikiai vystytis ir turėti energijos.

Tačiau tam, kad būtumėte užtikrinti, kad tinkamai suderinote savo augintinio racioną, rekomenduojama pasitarti su jūsų gyvūną prižiūrinčiu specialistu, kuris įvertinęs visus sveikatos rodiklius, patars į ką atkreipti dėmesį, renkantis gyvūnų ėdalus, o gal net pasakys, kad reikalingas specialus veterinarinis maistas.

Kačių Maistas Mūsų Internetinėje Parduotuvėje

Mūsų internetinėje parduotuvėje, galite surasti aukštos kokybės platų visaverčio kačių maisto asortimentą prieinama kaina. Visi kačių maisto produktai ir reikalingos priežiūros prekės yra kruopščiai atrinktos savo srities profesionalų, kurie puikiai išmano kas labiausiai tinka skirtingo amžiaus gyvūnams ir kaip efektyviai išspręsti kilusias sveikatos problemas, pasiūlant žinomiausių pasaulio gamintojų visavertį kačių maistą.

Jūs ne tik patogiai galite internetu įsigyti jums reikalingą kačių maistą, skirtą mažiems kačiukams, suaugusioms ar vyresnio amžiaus katėms, bet ir pigiau įsigyti reikalingo veterinarinio maisto, skirto diabetu sergantiems gyvūnams, turintiems antsvorio ir virškinimo problemų bei katėms po įvairių operacijų – sterilizacijos, kastravimo ar kitokio pobūdžio medicininių intervencijų. Stengiamės, kad kokybiškas kačių maistas, būtų prieinamas daugeliui kačių augintojų, tad dažnai savo asortimente turime puikių pasiūlymų produktams, kuriems yra taikoma akcija. Rūpinamės savo klientų patogumu ir visus užsakymus pristatome į namus, pasirinkus jums patogiausią pristatymo būdą.

Džiaugiamės, jog turime gausų būrį lojalių klientų, kurie drąsiai išbando mūsų siūlomus produktus ir naujoves, kurių vėliau sugrįžta patys įsigyti ir drąsiai rekomenduoja kitiems kačių augintojams. Mūsų nuoširdus darbas ir ilgametė patirtis veterinarijos patirtis leidžia atrasti tinkamiausią balansą, parenkant gyvūnų pašarus taip, kad jų mityba būtų visavertė, padedanti puikiai vystytis, būti sveikiems, energingiems ir ilgus metus džiuginti savo šeimininkus, suteikiant nepamirštamų akimirkų ir nuotykių kartu.

ePet.lt profesionalų komanda yra pasiruošusi ne tik padėti išsirinkti tinkamiausią maistą savo augintiniui, bet ir duoti naudingų patarimų bei suteikti informacijos, kuri pravers norint pilnavertiškai pasirūpinti savo gyvūno mityba, gyvenimo kokybe bei komfortu. Visuomet galite mums užduoti rūpimus klausimus, susijusius su mūsų parduodamais produktais, gyvūnų priežiūros prekėmis ir galimais gyvūnų sveikatos problemų sprendimo būdais, o mes pasistengsime jums operatyviai atsakyti ir gauti tinkamą informaciją bei pagalbą.

 • Akcijos!
 • Išparduota
 • Akcijos!
 • Išparduota

Family Cat Active 10 kg...

Super premium suaugusioms aktyvioms, besilaukiančioms ir maitinančioms, didelių veislių katėms skirtas sausas pašaras su...

Kaina 32,95 €
 • Akcijos!
 • Išparduota
 • Akcijos!
 • Išparduota

Family Cat Adult 10 kg...

Super premium visavertis pašaras suaugusioms katėms su paukštiena. 

Kaina 37,95 €
 • Akcijos!
 • Akcijos!

Family Cat Anti-Hairball...

Super premium sausas pašaras suaugusioms katėms skirtas turinčioms problemų dėl plaukų...

Kaina 37,95 €
 • Akcijos!
 • Išparduota
 • Akcijos!
 • Išparduota

Family Cat Hair&Skin Adult...

Super premium sausas pašaras su paukštiena skirtas suaugusioms katėms sveikai jų odai ir žvilgančiam...

Kaina 37,49 €

Family Cat Premium Adult...

Suaugusioms katėms skirtas visavertis sausas pašaras su vištiena ir daržovėmis.

Kaina 26,95 €
 • Akcijos!
 • Akcijos!

Family Cat Sensitive Adult...

Super premium pašaras suaugusioms katėms, su jautriu virškinamuoju traktu.

Kaina 37,95 €
 • Akcijos!
 • Akcijos!

Family Cat Sterilised Adult...

Super premium sausas pašaras sterilizuotoms suaugusioms katėms su šviežia paukštiena.

Kaina 37,95 €

Gemon Adult konservuotas...

Suaugusioms katėms skirtas konservuotas pašaras su jautienos gabaliukais ir daržovėmis.

Kaina 0,87 €
Gemon Adult konservuotas...
 • Išparduota
 • Išparduota

Gemon Adult konservuotas...

Suaugusioms katėms skirtas konservuotas paštetas su šviežios lašišos gabaliukais.

Kaina 0,75 €

Gemon adult konservuotas...

Visavertis konservuotas pašaras suaugusioms katėms, gabalėliai...

Kaina 1,49 €
Gemon adult konservuotas...
 • Išparduota
 • Išparduota

Gemon adult konservuotas...

Visavertis konservuotas pašaras suaugusioms katėms, gabalėliai...

Kaina 1,49 €
Gemon Adult konservuotas...
 • Išparduota
 • Išparduota

Gemon Adult konservuotas...

Visavertis konservuotas pašaras su jautienos gabaliukais skirtas suaugusioms katėms.

Kaina 1,49 €