Sausas maistas šunims internetu, didelis pasirinkimas

Sausas maistas šunims

Vienas iš populiariausių produktų, kuriuos siūlome savo asortimente yra itin kokybiškas sausas maistas šunims, pagamintas iš natūralios paukštienos, žuvies ar mėsos, papildytos naudingais mineralais ir vitaminais, padėsiančiais praturtinti jūsų augintinio racioną bei užtikrinti puikią jo sveikatą. Čia galite surasti pačio įvairiausio sauso maisto tiek mažiems šuniukams, tiek suaugusiems,...

Vienas iš populiariausių produktų, kuriuos siūlome savo asortimente yra itin kokybiškas sausas maistas šunims, pagamintas iš natūralios paukštienos, žuvies ar mėsos, papildytos naudingais mineralais ir vitaminais, padėsiančiais praturtinti jūsų augintinio racioną bei užtikrinti puikią jo sveikatą. Čia galite surasti pačio įvairiausio sauso maisto tiek mažiems šuniukams, tiek suaugusiems, tiek vyresnio amžiaus šunims. Beje mažiems šuniukams, iki vienerių metų, rekomenduojama sausą maistą sudrėkinti, nes taip jiems bus lengviau jį sukramtyti ir nuryti. Priklausomai ką mėgsta jūsų šunys, galima mūsų elektroninėje parduotuvėje rasti puikaus pageidaujamos sudėties sauso maisto.

Kruopščiai atrenkame produktus ir stengiamės, kad mūsų parduodamas sausas maistas šunims būtų visavertis, pagamintas be jokių papildomų cheminių ar genetiškai modifikuotų priedų. Prekiaujame visame pasaulyje žinomų šunų maisto gamintojų: „Real Dog“, „Eukanuba“, „Monge“, „Gemon“, „PetQM“, „Family Dog“, „Josera“, „Natural Trainer“, „Friskies“, „Taste of Wild“, „Advance“, „Nutra-Nuggets“, „Migos“, „Artifact“, „Petckers“, „Garpi Dog“, gaminiais. 

Koks sausas maistas yra tinkamiausias šunims?

 Į klausimą: kokį sausą maistą rinktis savo šuniui, gana sunku vienareikšmiškai atsakyti, nes tai priklauso nuo keleto dalykų – šuns amžiaus, dydžio, veislės ir jo valgymo režimo, mitybos įpročių bei sveikatos būklės. Sauso maisto pasirinkimas yra gana platus, todėl geriausia nusipirkti keletą rūšių ir duoti savo augintiniui pačiam išsirinkti, kuri iš jų labiausiai patiks. Mes siūlome labai platų sauso maisto pasirinkimą geresne kaina nei yra siūloma rinkoje. Pas mus parduodamas visavertis ėdalas su vištiena; su ėriena ir ryžiais; su lašiša; su kiauliena; su antiena; su triušiena; su strutiena; su šerniena; su ančiuviais, bulvėmis ir žirniais; su tunu ir ryžiais; su žuvimi ir bulvėmis; su jautiena ir paukštiena. 

Platus šunų maisto pasirinkimas

Taip pat prekiaujame ir specializuotu veterinariniu maistu, skirti alergiškiems, išrankiems bei jautriems gyvūnams, turintiems sveikatos problemų, susijusių su diabetu, viršsvoriu ar virškinimu. Dažnai tokie pašarai kainuoja brangiau nei įprasti, tačiau pas mus dažnai yra taikoma akcija, tad tikrai verta pasinaudoti galimybe įsigyti specializuoto sauso maisto pigiau. Visas prekes galima patogiai įsigyti internetu, o mes pasistengsime jas operatyviai pristatyti jūsų nurodytu adresu.