Kraikas katėms - įvairių rūšių: augalinis, natūralus

Kraikas katėms

Daugumai kačių augintojų labai svarbu atrasti tinkamas kačių priežiūros priemones, kurios padėtų suteikti komfortiškas sąlygas palaikyti higieną, bet leistų nesudėtingai pasirūpinti namų švara, kad nesijaustų jokių nepageidaujamų kvapų. Todėl be galo svarbu, koks kraikas katėms bus naudojamas jų tualetui.  

Daugumai kačių augintojų labai svarbu atrasti tinkamas kačių priežiūros priemones, kurios padėtų suteikti komfortiškas sąlygas palaikyti higieną, bet leistų nesudėtingai pasirūpinti namų švara, kad nesijaustų jokių nepageidaujamų kvapų. Todėl be galo svarbu, koks kraikas katėms bus naudojamas jų tualetui.  

Koks kraikas katėms yra tinkamiausias?

Vieningo atsakymo, koks kraikas labiausiai tinka jūsų augintiniui nėra. Galima rinktis įvairius variantus, tad geriausią išsirinksite tuomet, kai būsite išbandę patys. Viena populiariausių prekių, siūlomų mūsų internetinės parduotuvės asortimente yra natūralus organinis kraikas katėms. Jis yra pagamintas augaliniu pagrindu, tad iš kitų kraikų rūšių išsiskiria tuo, kad puikiai absorbuoja kačių šlapimą, jį viduje užrakindamas. Tuomet labai lengva yra sutvarkyti kačių tualetą, pašalinus tik į gabaliukus sušokusį kraiką, o ne viską išmetant. Tokio tipo kraikas yra ne tik patogus naudoti, bet ir labai praktiškas, nes yra saugus gyvūnams ir nelimpa prie pėdučių, kas leidžia gyvūnui patogiai ir švariai atlikti savo reikalus ir nesukelti netvarkos aplink.  Vienos pakuotės kraiko vienai katei pakanka mėnesiui laiko, nes jis yra labai ekonomiškas, parduodamas 4-6 litrų pakuotėmis.

Augalinis kraikas puikiai tinka visokio amžiaus gyvūnams, tiek mažiems kačiukams, tiek suaugusioms katėms. Be to, toks kraikas neturi jokių pašalinių kvapų, tad nesukels jokio diskomforto ne tik gyvūnui, bet ir šeimininkui. Kadangi jis yra pilnai suyrantis, tai galite jį kuo puikiausiai panaudoti trąšoms ar kompostavimui. Dar viena puiki savybė  yra ta, kad organinio kraiko tekstūra yra granulių pavidalu, tad pilant į dėžutę nedulka ir nesukelia jokio diskomforto aplinkiniams. Kita, gana populiari alternatyva – natūralių medžio granulių kraikas, kuris yra universalus ir puikiai tinka ne tik katėms, bet ir kitiems augintiniams, pvz. graužikams ar paukščiams. Toks kraikas puikiai sugeria skystį, nesukelia jokių alerginių reakcijų, tačiau nesušoka į gabaliukus. Dėl to, valant gyvūno tualetą ar narvą, reiktų panaudotą kraiką pakeisti nauju.

Gana plačiai yra naudojamas ekologiškas kačių kraikas, pagamintas iš atsinaujinančių medžiagų: natūralių augalų pluoštų, molio ar anglies. Šių rūšių kraikas pelnė ne vieną apdovanojimą ir yra itin mėgstamas kačių augintojų tarpe dėl daugelio teigiamų savybių. Natūralūs augaliniai pluoštai puikiai absorbuoja ne tik skysčius, bet ir puikiai pašalina nepageidaujamus kvapus. Jie sugeria net 700 % daugiau sugeria skysčių ir juos „užrakina“ savyje. Be to yra naudingi kačių sveikatai kaip natūralūs prebiotikai. Kraikas, kurio sudėtyje yra molio ar anglies, po sąlyčio su skysčiais sušoka į  gumulėlius, dėl to yra paprasta prižiūrėti ir lengva išvalyti katės tualetą.

Kraikas internetu

Visi mūsų internetinės parduotuvės asortimente parduodami kačių kraikai yra sertifikuoti ir pagaminti iš natūralių medžiagų, be jokių cheminių priedų, dažiklių ir dirbtinių kvėpiklių, todėl puikiai tinka tiek visai mažiems kačiukams, tiek suaugusioms, tiek vyresnio amžiaus katėms. Galima patogiai įsigyti norimą kraiko pakuotės dydį internetu, pigiau nei tai siūlo kitos specializuotos gyvūnų prekių parduotuvės. Nuolat atnaujiname savo prekių asortimentą, todėl pas mus galite rasti prekių su akcija, kurios yra parduodamos žemesne kaina. Taip stengiamės, kad daugumai kačių mylėtojų aukštos kokybės prekės būtų prieinamos ir jie turėtų galimybę savo augintiniams sukurti patogias sąlygas. Nuo to priklauso ne tik gyvūno fizinės, bet ir emocinės sveikatos būklė.

Nuolat domimės inovatyviais sprendimais gyvūnų priežiūros prekių rinkoje ir stengiamės savo klientams pasiūlyti tai, kas šiuo metu yra geriausia. Kruopščiai atrenkame prekių asortimentą, domimės ir nuolat tobuliname savo žinias, kuriomis mielai dalinamės su savo klientais, juos konsultuodami ne tik kačių, bet ir kitų naminių gyvūnų priežiūros bei mitybos klausimais.

Ilgametė patirtis ir profesionalus požiūris į savo darbą leidžia ieškoti įvairių būdų, kaip padėti žmonėms, kurių namuose gyvena ne tik sveiki gyvūnai, bet ir sergantys įvairiomis ligomis, kuriems reikalinga ne tik ypatinga priežiūra, bet ir išskirtinės kokybės priemonės, kurios nepakenktų, o leistų palengvinti ir patenkinti kasdieninius poreikius.

Džiaugiamės sulaukdami puikių atsiliepimų iš savo klientų, kurie drąsiai mus rekomenduoja savo artimiesiems ir pažįstamiems bei ženkliai prisideda kurdami sąmoningų ir atsakingų, mylinčių gyvūnus žmonių bendruomenę.