Šunų maistas internetu, pigiau

Šunų maistas

Viena iš populiariausių prekių mūsų internetinės parduotuvės asortimente yra šunų maistas, kuris yra  subalansuotas taip, kad puikiai tiktų tiek mažiausiems šuniukams, tiek ir suaugusiems ar senyvo amžiaus šunims. Siūlome itin platų ėdalų pasirinkimą, kur tikrai atrasite savo mėgstamą rūšį, priklausomai nuo to, ką labiausiai mėgsta jūsų šunys ar tai bus šlapias maistas, sausas ėdalas,...

Viena iš populiariausių prekių mūsų internetinės parduotuvės asortimente yra šunų maistas, kuris yra  subalansuotas taip, kad puikiai tiktų tiek mažiausiems šuniukams, tiek ir suaugusiems ar senyvo amžiaus šunims. Siūlome itin platų ėdalų pasirinkimą, kur tikrai atrasite savo mėgstamą rūšį, priklausomai nuo to, ką labiausiai mėgsta jūsų šunys ar tai bus šlapias maistas, sausas ėdalas, konservai ar patys įvairiausi skanėstai, pagaminti iš aukštos kokybės paukštienos, žuvies, mėsos ar daržovių be jokių pridėtinių cheminių ar genetiškai modifikuotų medžiagų. Visi mūsų siūlomi gaminiai yra sertifikuoti ir pripažinti šunų augintojų visame pasaulyje, tad tikrai garantuojame, jog galite atrasti aukštos kokybės pašarus geriausia kaina. Be to, mūsų asortimente yra siūlomas ir specializuotas veterinarinis šunų maistas ar dietinis begrūdis ėdalas, skirtas gyvūnams, kuriems yra paskirta speciali dieta ar gydymas.

Koks maistas šunims yra populiariausias?

Jei norite, kad jūsų šuo augtų sveikas ir būtų žvalus, būtina pasirūpinti visaverte bei subalansuota jo mityba. Parinkti augintiniui tinkamą ėdalą, iš pirmo žvilgsnio, gali pasirodyti gana sudėtinga, nes pasiūla yra išties gausi. Tačiau pasitarus su veterinaru ar paklausę savo srities profesionalų galite atrasti tai, kas labiausiai tiks ir patiks jūsų augintiniui. Jei galimybės gauti patarimą nėra, tada rekomenduojame atidžiai skaityti ėdalo sudėtį bei aprašymą, kur dažnai pateikiama visa reikalinga informacija apie tai kokio amžiaus gyvūnui ir kokiai veislei šis maistas yra skirtas, kokių naudingų medžiagų, mineralų bei vitaminų jame yra, kurie padeda ne tik pilnavertiškai papildyti gyvūno mitybos racioną, bet ir pasirūpinti jo išvaizda bei puikia savijauta. 

Vienareikšmiškai atsakyti į klausimą koks šunų maistas yra populiariausias gana sudėtinga, nes tai priklauso nuo kelių kriterijų: šuns amžiaus, jo veislės ar kitų ypatumų, tokių kaip gamintojas ar ėdalo kaina. Tačiau reiktų atkreipti dėmesį į tai, kad pirmaisiais gyvenimo metais labai svarbu sukurti tinkamą mitybos režimą bei racioną šuniukams, kuriame būtų pakankamai naudingų maistinių medžiagų, skaidulų, baltymų, mineralų bei vitaminų. Tad pirmaisiais gyvenimo metais, mažam šuniukui būtina speciali mityba, nes jie maitinasi motinos pienu maždaug iki keturių savaičių amžiaus, o vėliau po truputėlį jis pratinasi ėsti mėsos konservus, šlapią ar sausą pašarą. Pastarąjį rekomenduojama užpilti šiltu vandeniu ir leisti jam išbrinkti, nes taip mažam šuniukui lengviau bus jį sukramtyti ir nuryti. Be to tinkamai parinkto maisto pagalba galima išspręsti įvairias sveikatos problemas ar greičiau išgydyti šuniuką jei jam buvo paskirtas veterinarinis gydymas.

Kokybiškas maistas šuniukams pigiau

Mūsų asortimente, siūlomame internetu, galima surasti aukštos kokybės visaverčius pašarus, skirtus šuniukams iki vienerių metų, kurie pagaminti iš natūralios mėsos, paukštienos ar žuvies, praturtintų probiotikais, sveikam vystymuisi  ir augimui reikalingais mineralais bei vitaminais. Be galo svarbu, kad šuniukų mityboje būtų subalansuotas baltymų kiekis, nes tai yra svarbiausia statybinė medžiaga, reikalinga raumenims ir kitiems audiniams. Jei norite, kad šuniukui netrūktų reikalingų vitaminų, galima jo racioną papildyti specializuota pasta, kurią siūlome kaip papildomą ėdalą, kuriame yra vitamino E, padedančio palaikyti gerą šuniuko imuninę sistemą. Taip pat siūlome įvairius paštetus, konservus, šlapią ir sausą ėdalą bei įvairiausius skanėstus, kurie pagaminti iš aukštos rūšies ėrienos, kuri tikrai yra labai gerai virškinama ir mėgstama daugumos veislių šuniukų. 

Auginantiems ne vieną šuniuką, siūlome labai praktišką ir universalų pašarą iš serijos „Kids“ bei „Mini Junior“, kuris puikiai yra subalansuotas tiek mažų ar vidutinių, tiek didelių veislių šunims, kuriuos rekomenduojama duoti nuo kuomet šuniukai būna aštuonerių savaičių amžiaus. Šie pašarai yra praturtinti žuvų taukais ir riebiosiomis rūgštimis, kurios labai naudingos sveikam kaulų, odos bei raumenų vystymuisi bei kailio žvilgesiui. Taip pat šių pašarų sudėtyje yra L-karnitino bei taurino, kurie padeda palaikyti puikų širdies darbą. Šie pašarai puikiai tinka tol, kol šuniukai suauga ir pradeda ėsti kitokį maistą. Šio pašaro sudėtis yra sukurta taip, kad apsaugotų šuniukų dantis nuo akmenų formavimosi. Jie yra labai populiarūs, todėl, kad dažnai jam yra taikoma akcija ar geresnės kainos pasiūlymai. 

Kruopščiai atrenkame savo asortimentą ir prekiaujame tik sertifikuotais, aukštos kokybės pašarais, pripažintais visame pasaulyje, tokių gamintojų kaip „Real Dog“, „GimDog“, „Eukanuba“, „Monge“, „Gemon“, kurių gaminiai gavo ne vieną apdovanojimą bei mūsų klientų pasitikėjimą. Džiaugiamės gausiu šunų augintojų būriu, kurie jau tapo tikrais mūsų parduodamų pašarų gerbėjais. 

Visas mūsų siūlomas prekes patogiai galite įsigyti internetinėje parduotuvėje, kur apmokėjus savo užsakymą, pasirinksite norimą pristatymą į namus. Be to, jei turite jums rūpimų klausimų su šunų priežiūra ar mityba, mes esame  pasiruošę jums padėti ir ne tik atsakyti į juos, bet ir suteikti vertingos informacijos apie tai į ką reiktų atkreipti dėmesį, renkantis šunų ėdalą, priežiūros priemones ar žaislus pagal jų amžių, veislę ar charakterio ypatybes. 

Mūsų tikslas – savo klientams pasiūlyti aukštos kokybės, sertifikuotus pašarus, pagamintus iš natūralių medžiagų, papildytų reikalingais vitaminais bei mineralais, be jokių cheminių ar genetiškai modifikuotų priedų, kurie leistų suformuoti ne tik teisingą pilnavertį mitybos racioną, bet ir išugdyti režimą, kuris leis užauginti psichiškai stabilius ir sveikus šunis, su kuriais patirsite ne tik nuotykių, bet ir nepamirštamų džiugių akimirkų. Jūsų augintiniai bus ne tik sveiki, bet ir aktyvūs bei gyvybingi, todėl galėsite ne tik juos dresuoti, bet ir dalyvauti parodose, kur galėsite pasiekti ne vieną pergalę ar laimėjimą, garsinantį jūsų mėgstamą šunų veislę.

0,5kg BARF visaverčio...

Be grūdų, konservantų, dirbtinių dažiklių ir aromato bei skonio...

Kaina 2,49 €

2kg BARF visaverčio pašaro...

Be grūdų, konservantų, dirbtinių dažiklių ir aromato bei skonio...

Kaina 9,99 €
2kg RAW visaverčio pašaro...
  • Išparduota
  • Išparduota

2kg RAW visaverčio pašaro...

Be grūdų, konservantų, dirbtinių dažiklių ir aromato bei skonio...

Kaina 9,99 €

Eukanuba Adult Medium...

Vidutinių veislių suaugusiems šunims skirtas sausas pašaras su vištiena.

Kaina 68,45 €

Eukanuba Active Small Adult...

Mažų veislių suaugusiems šunims skirtas sausas pašaras su šviežia vištiena.

Kaina 68,45 €

Eukanuba Active Small Adult...

Mažų veislių suaugusiems šunims skirtas sausas pašaras su šviežia vištiena.

Kaina 17,95 €

Eukanuba Daily Care...

Visų veislių suaugusiems šunims, turintiems jautrų skrandį, skirtas sausas pašaras.

Kaina 66,45 €

Eukanuba Daily Care...

Visų veislių suaugusiems šunims, turintiems jautrius sąnarius, skirtas sausas pašaras.

Kaina 66,45 €

Eukanuba Daily Care...

Suaugusiems visų veislių šunims, turintiems jautrią odą, skirtas sausas pašaras su žuvimi.

Kaina 66,45 €

Eukanuba German Shephed...

Suaugusiems vokiečių aviganiams skirtas sausas pašaras su vištiena.

Kaina 66,45 €

Eukanuba Golden Retriever...

Suaugusiems auksaspalviams retriveriams skirtas sausas pašaras su vištiena.

Kaina 66,45 €

Eukanuba Intestinal...

Visų veislių suaugusiems šunims, sergantiems skrandžio ligomis, skirtas sausas pašaras su vištiena.

Kaina 76,95 €