Žaislai katėms - interaktyvūs žaislai

Žaislai katėms

Tam, kad jūsų gyvūnas būtų sveikas ir gerai vystytųsi tikrai nepakanka pasirūpinti vien kokybišku maistu ar patogiomis gyvenimo sąlygomis, svarbu pasirūpinti ir jo emocine savijauta. Vienas iš būdų – kokybiškai praleisti laiką, su juo žaidžiant. Dėl to, įsigijus kačiuką, rekomenduojama,...

Tam, kad jūsų gyvūnas būtų sveikas ir gerai vystytųsi tikrai nepakanka pasirūpinti vien kokybišku maistu ar patogiomis gyvenimo sąlygomis, svarbu pasirūpinti ir jo emocine savijauta. Vienas iš būdų – kokybiškai praleisti laiką, su juo žaidžiant. Dėl to, įsigijus kačiuką, rekomenduojama, kad jo priežiūros priemonių krepšelyje būtų ir specialūs žaislai katėms. Jų nauda yra įvairiapusė, nes žaislai padeda ne tik užmegzti tvirtus emocinius ryšius su savo augintiniu, bet ir lavinti jį, padėti geriau pažinti supančią aplinką ir išmokyti įvairiausių triukų.

Žaislų nauda katėms

Be to žaislai katėms padeda vystytis ir jų natūraliems medžiotojų instinktams, gerai orientuotis erdvėje ir lavinti koordinaciją. Tai katėms padeda geriau prisitaikyti prie gyvenamųjų sąlygų ir formuoti įpročius. Per žaidimą galima išmokyti įvairiausių dalykų, nuo naudojimosi tualetu iki draugystės su kitais tuose pačiuose namuose gyvenančiais gyvūnais. Taip galima sukurti ne tik bendrus ritualus, bet ir įvesti discipliną. Vieni iš mėgstamiausių žaislų, skirtų katėms yra medžiaginiai, kad jos galėtų pasigaląsti savo nagus į juos, o ne baldus ar kitus vertingus daiktus. Taip pat labai yra populiarūs įvairaus dydžio kamuoliukai. Mūsų asortimente galite rasti įvairių spalvų interaktyvius kamuoliukus, pagamintus iš plastiko, su kuriais jūsų augintiniams bus įdomu žaisti.

Katės iš prigimties yra medžiotojos, tad dažnai galima susidurti su įvairiomis situacijomis, kai augintiniui dėl jo noro sumedžioti už lango tupintį paukštį ar smulkų graužiką, taip gali pro jį iškristi ir susižeisti. Tad, kad išvengtumėte galimų grėsmių, būtina pasirūpinti kuo užimti savo katę, kad ji galėtų patenkinti savo prigimtinius instinktus „pulti grobį“ ar sumedžioti sau maisto. Kitu atveju, „grobiu“ galite tapti jūs patys ar mažamečiai vaikai. Nepatenkinęs savo poreikių gyvūnas gali pradėti elgtis agresyviai, puldinėti, bandyti nagais sugriebti jūsų rankas, basas kojas ir gana skausmingai sužeisti. Tad tinkamai parinkti specializuoti žaislai gali padėti nukreipti jų dėmesį ir juos nuvarginti žaidžiant kartu. Tinkamai stimuliuojami gyvūnai išmoks patys savarankiškai žaisti ar savais būdais parodyti, jog dabar norėtų pažaisti kartu su jumis.

Įvairūs žaislai katėms

Taip pat yra specializuotų žaislų, į kurių vidų galima įdėti sausą maistą ir taip skatinti savo gyvūną jo ieškoti. Tokia veikla ne tik užims gyvūną, bet ir ugdys jo valią, kad maistas nėra lengvai pasiekiamas ir reikia padirbėti, norint gauti geidžiamą skanėstą.

 Mūsų internetinėje parduotuvėje yra gana platus žaislų, skirtų augintiniams, pasirinkimas. Galite išsirinkti keletą skirtingų žaislų ir taip juos išbandžius, leisti savo katei išsirinkti kuris labiausiai patinka. Visi žaislai katėms, kuriuos parduodame internetu yra saugūs jūsų gyvūnui ir galite juos drąsiai naudoti, nebijant, kad jis susižeis ar patirs traumą. Nuolat domimės kas naujo yra siūloma gyvūnų priežiūros prekių rinkoje ir stebime populiarias tendencijas, tad stengiamės nuolat atnaujinti bei papildyti ir savo turimą asortimentą.

Atsižvelgiame į savo klientų poreikius ir norus, todėl siūlome populiariausias gyvūnų priežiūros prekes žemesne kaina, nei jas parduoda kitos specializuotos gyvūnų priežiūros prekių parduotuvės. Taip pat savo asortimente, turime puikių pasiūlymų bei prekių, kurioms taikoma akcija, tad galite įsigyti pageidaujamų prekių gyvūnams pigiau.

Džiaugiamės, jog savo ilgametės patirties ir nuoširdaus darbo dėka subūrėme gausų gyvūnų augintojų būrį, kurie ne tik tapo mūsų lojaliais klientais, bet ir drąsiai rekomenduoja mūsų produktus savo draugams ir pažįstamiems. Didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su garsiais prekių ženklais ir tapti jų ambasadoriais ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

GimCat žaislas katėms 0317
  • Išparduota
  • Išparduota

GimCat žaislas katėms 0317

Žaislas katei.

Kaina 1,99 €

GIMCAT žaislas katėms...

Žaislas katėms įv. spalvų

Kaina 4,69 €

GIMCAT žaislas katėms...

Žaislas katėms įv. spalvų

Kaina 3,89 €

GIMCAT žaislas katėms...

Žaislas katėms įv. spalvų

Kaina 4,19 €

GIMCAT žaislas katėms...

Žaislas katėms įv. spalvų

Kaina 2,79 €

GIMCAT žaislas katėms...

Žaislas katėms įv. spalvų

Kaina 4,49 €

GIMCAT žaislas katėms...

Žaislas katėms įv. spalvų

Kaina 4,29 €
GIMCAT žaislas katėms pelė...
  • Išparduota
  • Išparduota

GIMCAT žaislas katėms pelė...

Žaislas katėms  1vnt.

Kaina 0,70 €
GIMCAT žaislas katėms...
  • Išparduota
  • Išparduota

GIMCAT žaislas katėms...

Žaislas katėms įv. spalvų 1spalva 1vnt.

Kaina 2,49 €

GIMCAT žaislas katėms...

Žaislas katėms  1pak.-2vnt

Kaina 3,49 €
GIMdog/GIMcat žaislas...
  • Išparduota
  • Išparduota

GIMdog/GIMcat žaislas...

Žaislas šunims šokinėjantis kiaušinis 1vnt

Kaina 2,39 €