Veterinarinis maistas šunims internetu

Veterinarinis maistas šunims

Kiekvienas augintinis reikalauja ypatingo dėmesio iš savo šeimininko, o sergantiems šunims jis yra reikalingas dar labiau. Gyvūnai negaluoja lygiai taip pat kaip ir žmonės ir tokiais atvejais tenka kreiptis į veterinarus, kurie ne tik nustato ligos priežastis, tačiau ir paskiria tinkamiausią gydymą. Vienos dažniausiai pasitaikančių šunų ligų yra susijusios su virškinimo ar svorio...

Kiekvienas augintinis reikalauja ypatingo dėmesio iš savo šeimininko, o sergantiems šunims jis yra reikalingas dar labiau. Gyvūnai negaluoja lygiai taip pat kaip ir žmonės ir tokiais atvejais tenka kreiptis į veterinarus, kurie ne tik nustato ligos priežastis, tačiau ir paskiria tinkamiausią gydymą. Vienos dažniausiai pasitaikančių šunų ligų yra susijusios su virškinimo ar svorio sutrikimais, o tai reiškia, kad jų gydymas reikalauja specialios dietos. Jos laikytis padeda taip vadinamas veterinarinis maistas šunims – tai pagal specialias receptūras paruošiamas ėdalas, kurio gamyboje dalyvauja įvairių sričių, tame tarpe ir veterinarijos specialistai. 

Kam skirtas šunų veterinarinis maistas?

Veterinarinis maistas šunims yra skirtas normalizuoti keturkojo paciento savijautą ir suteikti jam reikalingų vitaminų bei mikroelementų. Savarankiškai parinkti tokį ėdalą, neturint tam tikrų žinių yra gan sudėtinga, todėl įprasti mišiniai nėra tinkamas būdas kovoti su liga ir bent jau gydymo laikotarpiui rekomenduojamas būtent specialiai parinktas maistas, kurio pagalba šuo ir vėl galės būti sveikas arba bent jau nejausti stiprių ligos padarinių. Veterinarų išrašomas dietinis maistas yra papildomas specialiais elementais ir yra griežtai tikrinamas dėl baltymų, angliavandenių ir riebalų balanso. Daugelyje jų sudėtyje yra grūdinių kultūrų angliavandeniai, baltymai ir dietinės mėsos, tokios kaip antiena, triušiena, ėriena. Taip pat galima rinktis veterinarinį maistą su žuvimi ir naudingu šunims aliejumi. Galutinė sudėtis priklauso nuo to, kokio susirgimo metu yra skiriamas maistas.

Specialus maistas gali būti skiriamas veterinaro šiais atvejais:

- Esant padidintam virškinimo trakto jautrumui; 

- Sergantiems kepenų ligomis;

- Kai šuo kenčia nuo inkstų nepakankamumo;  

- Esant įvairių alergijų pasireiškimo atvejams

- Kai šuo serga širdies ir kraujotakos ligomis;

- Cukriniu diabetu sergantiems augintiniams;

- Šunų nutukimo atvejais;

- Kai gyvūnai kenčia nuo problemų su sąnariais.

Veterinarinis maistas gali būti tiek sausas, tiek ir drėgnas, taip pat įmanomos ir jų kombinacijos. Tačiau dažnu atveju tenka atsisakyti bet kokio natūralaus maisto.

Mūsų asortimente galima internetu įsigyti aukštos kokybės veterinarinio maisto pigiau nei jį siūlo kitos specializuotos gyvūnų prekių parduotuvės. Taip pat galima įsigyti reikalingų prekių su akcija, geresne kaina.