Šunų higienos ir valymo priemonės

Šunų higienos ir valymo priemonės

Daugelis ką tik įsigijusių ar priglaudusių šunį žmonių, pirmiausia rūpinasi jo maistu ir žaislais. Tačiau nereikėtų pamiršti ir apie kitus, būtinus daiktus, tokius kaip šunų higienos ir valymo priemonės. Jų pagalba galėsite užtikrinti kokybišką augintinio priežiūrą ir sumažinsite įvairių ligų riziką. Kiekvienas žinome kaip pasirūpinti savo švara ir higiena, tad ne ką mažiau svarbu išmokti...

Daugelis ką tik įsigijusių ar priglaudusių šunį žmonių, pirmiausia rūpinasi jo maistu ir žaislais. Tačiau nereikėtų pamiršti ir apie kitus, būtinus daiktus, tokius kaip šunų higienos ir valymo priemonės. Jų pagalba galėsite užtikrinti kokybišką augintinio priežiūrą ir sumažinsite įvairių ligų riziką. Kiekvienas žinome kaip pasirūpinti savo švara ir higiena, tad ne ką mažiau svarbu išmokti tai daryti ir su keturkojais draugais. Be to, šiuolaikinės šunų higienos ir valymo priemonės yra ganėtinai saugios bei tinka bet kokios veislės augintiniams. Jų pagalba galėsite rūpintis sveikais gyvūno dantimis, žvilgančiu kailiu ir švariomis letenomis. Taip pat tai yra ir nuostabi profilaktika nuo parazitų ir daugelio ligų. 

Valymo priemonės šunims

Šunims skirtos valymo priemonės yra skirstomos pagal tai, kokioms kūno dalims yra skirtos ir kokį poveikį daro augintiniui. Tarp pačių populiariausių ir dažniausiai naudojamų priemonių galima išskirti šias:

Drėgnos servetėlės – puiki priemonė skirta nuvalyti šuns kailį ir letenas pasivaikščiojimų metu ir po jų. Jų sudėtyje yra vitaminas E ir įvairūs aliejai, pasižymintys regeneruojančiomis savybėmis. 

Dantų ir burnos priežiūros priemonės – leidžia užtikrinti švarą ir užkirsti kelią pavojingų ligų vystymuisi. Norint, kad šuns dantys ir dantenos būtų sveiki, gydytojai veterinarai rekomenduoja reguliariai valyti augintinių dantis. Deja pastos ir šepetėliai skirti žmonėms netinka keturkojams augintiniams, tad tenka naudotis specializuotomis priemonėmis. Šiuolaikiniai gamintojai kuria produktus, kurie suteiktų maksimalų malonumą šunims net ir dantų valymo metu. Pavyzdžiui egzistuoja vištienos skonio pastos, o šepetėliai yra gaminami taip, kad šeimininkams būtų kuo paprasčiau atlikti higienos procedūras.

Kailio priežiūros priemonės – šampūnai, kurių pagalba šuo ne tik maloniai kvepia, bet ir gali pasigirti sveiku ir žvilgančiu kailiu. Ilgaplaukių veislių šeimininkams teks pasinaudoti ir šepečiu, be kurio būna sudėtinga sutvarkyti numylėtinio kailį, ypač grižus iš pasivaikščiojimo po miškus.

Šunų higienos priemonės internetu

Internetu prekiaujame aukštos kokybės būtiniausiomis šunų higienos ir valymo priemonės, kurios pagamintos iš natūralių medžiagų, nesukeliančių jokių šalutinių reiškinių. Be to, visos priemonės parduodamos pigiau nei jas siūlo kitos specializuotos gyvūnų prekių parduotuvės. Jums nereiks laukti, kada galėsite įsigyti reikalingas prekes su akcija, nes mūsų asortimente siūlomi gaminiai yra parduodami prieinama kaina daugeliui šunų augintojų.

GimDog P-On Site priemonė...
  • Tik internetu
  • Tik internetu

GimDog P-On Site priemonė...

Gimdog purškalas su natūraliais ingredientais - salvijų ir vanilės eteriniai aliejais, skirtas...

Kaina 7,99 €
MY friend paklotai
  • Išparduota
  • Išparduota

MY friend paklotai

Auginami gyvunėliai vis sukelia tam tikrų netvarkos problemų, kurias galite lengvai išspręsti naudodami vienkartines...

Kaina 3,79 €