Konservai šunims, žema kaina

Konservai šunims

Neabejotinai viena populiariausių prekių, siūloma mūsų asortimente yra aukštos kokybės, įvairių rūšių konservai šunims, pagaminti iš natūralios mėsos ir žuvies, nenaudojant jokių cheminių priedų ar genetiškai modifikuotų produktų. 

Mes šunų augintojams siūlome patogias konservų pakuotes, kurias nesudėtinga atidaryti ir sunaudoti iš karto ar per keletą maitinimų. Tačiau reiktų...

Neabejotinai viena populiariausių prekių, siūloma mūsų asortimente yra aukštos kokybės, įvairių rūšių konservai šunims, pagaminti iš natūralios mėsos ir žuvies, nenaudojant jokių cheminių priedų ar genetiškai modifikuotų produktų. 

Mes šunų augintojams siūlome patogias konservų pakuotes, kurias nesudėtinga atidaryti ir sunaudoti iš karto ar per keletą maitinimų. Tačiau reiktų nepamiršti, kad toks ėdalas kaip konservai šunims, neturėtų tapti kasdieniu racionu, koks natūralus jis bebūtų, nes siekiant subalansuotos mitybos, svarbu šuniui duoti tiek sauso, tiek ir šlapio maisto bei palepinti jį skanėstais. Konservuotas šlapias maistas šunims gali būti maišomas su košėmis arba sausu ėdalu, taip suteikiant jiems daugiau kvapo ir skonio, o taip pat pakeičiant žalius mėsos produktus. Jos yra taip pat labai patogios kelionėse arba kitose situacijose kai nėra galimybių paruošti savo augintiniui kito maisto.

Šuns maitinimas konservais

Kartais šunų augintojai naudoja konservus rytinio maitinimo metu, taip siekdami sutaupyti laiko. Tokiais atvejais, reikėtų naudoti maistą, tinkantį dažnesniam arba pastoviam maitinimui, kuris yra žymimas kaip pagrindinis. Taip pat siūlomi konservai, kurie yra vadinami papildomu arba delikatesiniu maistu, kurį derėtų naudoti kaip skanėstą. Tačiau tiek vienu, tiek kitu atveju nederėtų šerti šunis konservais pastoviai, nes jų pagrindą sudaro virti mėsos produktai ir didelis vandens kiekis. Jie neatstoja augintiniui paprastos žalios mėsos, tačiau gali kiek praplėsti šuns racioną ir pagelbėti kai kuriose situacijose. Be to, dažnai konservais maitinami šunys prie jo pripranta ir atsisako ėsti sausą ėdalą arba kitus natūralius produktus, kuriais maitinosi ankščiau. Idealiausiai yra išlaikyti tinkamą sauso ir šlapio maisto balansą, kuris turėtų būti maždaug 75/25 procentų proporcija.

Konservų rūšys šunims

Kaip jau minėta, konservai gali būti dviejų rūšių: pastoviam maitinimui ir delikatesiniai. Pirmųjų sudėtyje yra gyvulių raumenų audiniai ir grūdinės kultūros. Jie yra daugmaž subalansuoti ir neretai būna papildomi mineralais ir vitaminais, tačiau net ir jie netinka kasdieniam šuns maitinimui. Delikatesiniai konservai šunims yra gaminami iš retesnių mėsos rūšių, papildant uogomis arba vaisiais, o taip pat subproduktais. Tačiau juose gali būti didesnis riebalų ir proteinų kiekis, kas galį daryti įtaką augintinio svoriui ir taisyklingam skeleto vystymuisi. Tinkama tokių konservų dalis kasdieniame racione turėtų būti apie 10 procentų. Yra taip pat konservai, kuriuos galima priskirti prie gydomųjų, nes juos rekomenduoja veterinariniam maitinimui po gyvūnų operacijų ar gydymo kursų. 

Kokybiškų šunų konservų sudėtyje dažniausiai sutinkama tikra mėsa, įprastai tai būna jautiena, aviena, vištiena arba triušiena, o taip pat žuvis (tunas arba lašiša). Taip pat yra sutinkami ir labiau egzotiški variantai su antiena arba žvėriena. Konservai, kurių sudėtyje prie mėsos yra pridedami subproduktai, grūdai ir daržovės yra kiek pigesni, tačiau yra juos galima naudoti kiek dažniau.      

Konservų privalumai šunims

Nežiūrint į tai, kad šių maisto produktų nerekomenduojama duoti augintiniams labai dažnai, kartais be jų tiesiog neįmanoma apsieiti. Pavyzdžiui kur nors keliaujant, patogiau naudoti konservų pakuotę nei sausą maistą, kuris gali išsibarstyti mašinoje ar sukelti kitų nepatogumų. Be to, po sauso maisto, jūsų augintinis jaus troškulį, tad būtina pasirūpinti ir vandens atsargomis. Tuo tarpu, konservuose yra pakankamai drėgmės, kad šuo galėtų patenkinti savo poreikius bent jau kažkuriam laikui. 

Konservuotas maistas griečiau ir lengviau pasisavina. Jų skonis ir kvapas yra patrauklus ne vien gyvūnams, bet ir jų šeimininkams. Konservų išvaizda ir malonus skleidžiamas kvapas neleidžia šunims atsispirti. Tačiau tie patys veiksniai gali tapti ir įprasto maisto atsisakymo priežastimi. Atidaryti konservai, skirtingai nuo sauso ėdalo, negalioja ilgą laiką. Tačiau jų pakuotės dažnai yra gaminamos taip, kad pakaktų vienam augintinio maitinimui. Be to, skirtingoms šunų veislėms yra ruošiamos skirtingo dydžio pakuotės, todėl yra mėgstamos daugelio šunų augintojų.

Mūsų asortimente galite rasti pačių įvairiausių konservų ir įsigyti jų pigiau. Siūlome žinomų šunų maisto gamintojų konservus, kitų rūšių pašarus bei reikalingas augintinių priežiūros priemones patrauklia kaina. Taip pat nuolat turime įvairių pašarų pasiūlymų, kuriems yra taikoma akcija. Be to, visuomet esame pasiruošę jums padėti išsirinkti ir parekomenduoti kokį maistą geriausia išsirinkti savo augintiniui.