Prekės šunims internetu, žema kaina

Prekės šunims

Dauguma šunų mylėtojų tikrai mums pritars, kad nėra mielesnio vaizdo už laimingą augintinį, dėkingas jo akis ir džiaugsmą, kuomet jis pasitinka vizgindamas uodegą ir nekantriai šokinėdamas prašo skanėstų. Tokios akimirkos ne tik pakelia nuotaiką, bet ir padeda  sukurti stipresnį ryšį su savo...

Dauguma šunų mylėtojų tikrai mums pritars, kad nėra mielesnio vaizdo už laimingą augintinį, dėkingas jo akis ir džiaugsmą, kuomet jis pasitinka vizgindamas uodegą ir nekantriai šokinėdamas prašo skanėstų. Tokios akimirkos ne tik pakelia nuotaiką, bet ir padeda  sukurti stipresnį ryšį su savo šunimi, kuris taip išreiškia savo meilę ir atsidavimą šeimininkui. Tačiau tam, kad galėtumėte džiaugtis ir smagiai leisti laiką su savo gyvūnu, rekomenduojame pasirūpinti ne tik jo sveiku mitybos racionu, bet ir reikalingomis priežiūros bei dresūros priemonėmis, padėsiančiomis jam geriau vystytis ir pažinti supantį pasaulį. Siūlome pasidairyti po mūsų asortimentą, kur tikrai surasite viską ko gali prireikti – nuo kokybiško maisto iki patogaus guolio. Čia siūlomos aukštos kokybės, sertifikuotos prekės šunims patraukliomis kainomis. Tad nesvarbu ar esate dar tik pradedantis šunų augintojas, ar jau pažengęs šios srities profesionalas, tikrai atrasite kas jūsų numylėtinį pradžiugins bei leis tinkamai pasirūpinti ne tik subalansuota mityba,  jo sveikata, bet ir komfortu. 

Mūsų siūlomos prekės šunims yra skirstomos pagal kategorijas: šuniukams iki 12 mėnesių, suaugusiems ar senyviems šunims. Taip pat jūsų patogumui yra išskirtos subkategorijos, padedančios greičiau surasti siūlomą sauso maisto, konservų, skanėstų ar siūlomų specialios dietos produktų asortimentą. Atrasite ir kitų naudingų dalykų, tokių kaip  palutės, žaislai ar guoliai bei reikalingos šunų priežiūros priemonės. 

Koks maistas yra tinkamiausias šuniukams?

Šuniukai kol dar maži yra labai jautrūs, todėl jų racioną reiktų labai kruopščiai parinkti, stengiantis, kad jame netrūktų ne tik vertingų mineralinių medžiagų, bet ir būtų visi reikalingi vitaminai. Būtent jie yra labai svarbūs augantiems organizmams, kaulų struktūros bei dantų vystymuisi ir augimui. Todėl turi būti subalansuotas daug baltymų bei kalcio turintis maistas, kuriame būtų ir probiotikų, padedančių užtikrinti puikią mikroflorą ir gerą virškinimą, kas be galo svarbu smalsiems mažyliams. 

Mūsų asortimente yra siūlomas visavertis pašaras mažiems įvairių veislių šuniukams, kurių sudėtyje yra labai kokybiškos paukštienos, žuvies ar ėrienos, padedančios aprūpinti mažųjų organizmus reikalingu baltymų, kurie yra pagrindinė raumenų statybinė medžiaga bei pakankamu kalorijų, suteikiančių jiems energingumo, kiekiu. Taip pat jo sudėtyje yra žuvies taukų, kurie labai reikalingi puikiai kailiuko išvaizdai. Tiek drėgnas, tiek sausas maistas bei skanėstai yra subalansuoti taip, jog būtų lengvai pasisavinami ir virškinami, pagaminti be jokių pridėtinių cheminių ir genetiškai modifikuotų medžiagų. Visavertį pašarą, skirtą šuniukams rekomenduojame rinktis iki vienerių metų, vėliau reiktų pereiti prie maisto, skirto suaugusiems šunims. 

Kokios prekės yra tinkamiausios suaugusiems šunims?

Mūsų internetinė parduotuvė šunų augintojams siūlo aukštos kokybės maistą mažesne kaina, nei yra siūloma rinkoje, skirtą suaugusiems šunims. Asortimente yra siūlomas įvairių rūšių visavertis šunų ėdalas, tinkantis tiek visų veislių šunims, tiek pagal tam tikrą konkrečią šuns veislę. Galima rinktis paukštienos, žuvies ar mėsos konservus, pastą, skanėstus ar sausą ėdalą, kurių sudėtyje yra visos reikalingos naudingos medžiagos, mineralai bei vitaminai, padedantys užtikrinti jūsų augintinio sveikatą. 

Mūsų lojalūs klientai jau spėjo įvertinti ne tik puikius mūsų siūlomus pašarus, bet ir naujoves, kurios padeda paįvairinti šunų mitybos racioną. Be to, jei jūsų augintiniui dėl sveikatos problemų yra paskirta laikytis dietos režimo, mes taip pat turime ką pasiūlyti, nes parduodame specializuotą šunų maistą, puikiai tinkantį specializuotam maitinimui. Visas mūsų prekes galima patogiai įsigyti internetu.

Atsiliepimai apie prekes šunims:

Mūsų komanda nuolat tobulina savo žinias ir domisi naujovėmis, kas yra geriausio siūloma augintiniams. Dėl to, stengiamės išlikti konkurencingi tiek kainos, tiek kokybės atžvilgiu. Atsakingai atrenkamos prekės šunims jau spėjo pelnyti mūsų klientų pasitikėjimą bei puikią reputaciją. Džiaugiamės, jog jie ne tik tapo mūsų lojaliais klientais, bet ir šunų prekės tapo jų kasdieniniu pasirinkimu, kurį drąsiai rekomenduoja ir kitiems šunų augintojams, norintiems pigiau įsigyti kokybiško šuns maisto.

Mūsų profesionalų komanda puikiai išmano, ką labiausiai mėgsta šunys, tad jei dar tik bandote atrasti savo mėgstamiausius pirkinius, visuomet galite kreiptis į mus ir mes jums ne tik patarsime, bet ir padėsime išsirinkti labiausiai tinkantį variantą.