Kramtukai šunims internetu

Kramtukai šunims

Poreikis kažką graužti yra įgimtas visiems šunims ir pasireiškia nuo pat mažų dienų, kai jauniems gyvūnams keičiasi dantys. Tuomet atsiradusį niežulį geriausiai gali numalšinti būtent kramtymas. Šiuo augintinio gyvenimo etapu, svarbu stebėti, kad šuniukas nesugraužtų kažką vertingo, pavyzdžiui batų ar minkštų baldų, todėl reikia pasirūpinti, kad jis turėtų specialiai kramtymui skirtą daiktą....

Poreikis kažką graužti yra įgimtas visiems šunims ir pasireiškia nuo pat mažų dienų, kai jauniems gyvūnams keičiasi dantys. Tuomet atsiradusį niežulį geriausiai gali numalšinti būtent kramtymas. Šiuo augintinio gyvenimo etapu, svarbu stebėti, kad šuniukas nesugraužtų kažką vertingo, pavyzdžiui batų ar minkštų baldų, todėl reikia pasirūpinti, kad jis turėtų specialiai kramtymui skirtą daiktą. Kramtukai šunims yra vienas iš dažniausiai perkamų žaislų, kurie tinka įvairų amžių, dydžių ir veislių augintiniams. Tačiau jų suteikiama nauda neapsiriboja vien vertingesnių daiktų apsauga. Kramtukai padeda valyti dantenas ir dantis bei formuoti taisyklingą sukandimą. Jie taip pat padeda sumažinti augintinio stresą gyvūnų dantų keitimosi laikotarpiu ir sutramdyti labai energingus šuniukus, kurie kramtydami „išsikrauna“ ir nusiramina.

Kaip išsirinkti kramtukus šunimis?

Kramtukai šunims dažniausiai yra gaminami iš gumos, vinilo arba kaučiuko. Jauniems gyvūnams reikėtų rinktis minkštesnius gaminius, kurie būtų elastingesni ir minkštesni. Suaugusiems šunims, o ypač tiems, kuriems kramtymas yra labai dažnas užsiėmimas, tiks tvirtesni gaminiai, kurie būtų atsparesni kasdieniams bandymams susidoroti su „grobiu“ ir tarnautų ilgiau. Pereiti prie tvirtesnių žaislų reikėtų ir tais atvejais, kai augintinis per daug greitai sugraužia kiek minkštesnį. Kramtukai gali būti ir su tam tikrais kvapais, tad šunims jie yra ypač „skanūs“. Graužtukai su nelygiu paviršiumi (grioveliais arba spuogeliais) taip pat veikia kaip dantų šepetėliai, sumažindami dantų apnašas ir masažuodami šuns dantenas. Tad sveiki dantys yra verti to, kad augantis gyvūnas pastoviai turėtų tam skirtą kramtuką.

Šunų kramtukai - kokybė

Perkant savo keturkojui augintiniui kramtuką, svarbu atkreipti dėmesį į jo kokybę. Tai yra žaislai, kurių sudėčiai ir gamybai yra keliami tam tikri reikalavimai, tačiau šeimininkai ir patys gali įsitikinti, kad įsigytas daiktas nesukels sveikatos problemų augintiniams. Nemalonūs kvapai, smulkios ir lengvai atplėšiamos detalės yra pirmieji signalai, jog gaminys nėra labai saugus ir neturėtų būti duodamas gyvūnui.

Šunų kramtukai internetu

Mūsų internetinės parduotuvės asortimente galite įsigyti įvairių rūšių kramtukų žemesne kaina, nei juos parduoda kitos specializuotos gyvūnų priežiūros prekių parduotuvės. Nuolat domimės naujovėmis ir papildome savo asortimentą, pateikdami savo klientams įvairių pasiūlymų ir prekių pigiau, kurioms yra taikoma akcija. Visas reikalingas šunų priežiūros prekes galite patogiai įsigyti internetu. O jei nerandate reikalingos prekės, visuomet galite kreiptis į mus ir mes pasistengsime jums operatyviai padėti.