Maistas alergiškiems šunims, antialerginis ėdalas

Maistas alergiškiems šunims

Šiuolaikinis maistas šunims yra labai įvairus ir paruoštas taip, kad suteiktų visus reikiamus elementus ir mineralus augintiniui. Šeimininkai patys gali spręsti kuriam iš jų suteikti pranašumą, tačiau kartais net ir kokybiškiausio ir geriausio maisto pirkimas neapsaugo šunų nuo alerginių reakcijų naujam produktui. Jos gali atsirasti tiek pas mažus šuniukus, tiek ir pas jau suaugusius...

Šiuolaikinis maistas šunims yra labai įvairus ir paruoštas taip, kad suteiktų visus reikiamus elementus ir mineralus augintiniui. Šeimininkai patys gali spręsti kuriam iš jų suteikti pranašumą, tačiau kartais net ir kokybiškiausio ir geriausio maisto pirkimas neapsaugo šunų nuo alerginių reakcijų naujam produktui. Jos gali atsirasti tiek pas mažus šuniukus, tiek ir pas jau suaugusius gyvūnus. Tad vienintelis būdas apsisaugoti yra maistas alergiškiems šunims.

Kaip išsivysto šunų alergija maistui?

Alergija maistui pas šunis atsiranda ne iš karto, o vystosi palaipsniui. Jos atsiradimo priežastis – tai individuali šuns organizmo reakcija į tam tikrą maisto komponentą arba jame esantį priedą. Dažnai alerginės reakcijos atsiranda kai šunims yra duodamas nekokybiškas ėdalas, kuriame gali būti įvairių priemaišų ir mėsą pakeičiančių ingredientų. Lyginant sauso ir drėgno maisto įtaką šunų alergijoms, tai būtent sausame daug dažniau pasitaiko elementų, kurie gali tapti augintinio negalavimo priežastimi. Tačiau jei nusipirkote maistą pigiau, nereiškia, kad sukeliate riziką savo šuniui, nes net ir labai kokybiškas šunų maistas, kurio sudėtyje tik natūralūs produktai, tokie kaip tikra mėsa, šviežios daržovės ir kitos naudingos sudedamosios dalys, gali alergizuoti. Bet kokiu atveju, pastebėjus jog šuns organizmas reaguoja į vienokį ar kitokį maistą reikėtų parinkti naują, saugų produktą savo augintiniui.

Kokį maistą rinktis alergiškiems šunims?

Maistas alergiškiems šunims – tai ėdalas, kurio sudėtyje nėra alergizuojančių komponentų. Jo kaina dažnai būna aukštesnė nei įprastų maisto produktų šunims, tačiau jis padeda augintiniams išvengti skausmingų organizmo reakcijų. Tačiau net ir renkantis tokį maistą reikėtų atkreipti dėmesį į sudedamąsias dalis ir vengti ingredientų, į kuriuos reaguoja jūsų šuns organizmas. Kuo daugiau ėdalo sudėtyje natūralių ingredientų, tuo mažesnė tikimybė, jog jis gali tapti alergijos priežastimi. Tad renkantis maistą šuniui, kenčiančiam nuo alergijos, reikėtų vengti bet kokių dirbtinių priemaišų ir pavojingų priedų.

Ieškantiems specializuoto maisto, skirto alergiškiems šunims, savo asortimente turime puikių pasiūlymų, kuriems dažnai yra taikoma akcija. Šunų augintojai patogiai gali įsigyti ne tik maistą savo augintiniams, bet ir reikalingas priežiūros priemones internetu. Jei nerandate konkrečios prekės, visuomet galite kreiptis į mūsų komandą tiesiogiai, kuri ne tik patars, bet ir padės išsirinkti geriausius produktus, esančius rinkoje.

Eukanuba Daily Care...

Visų veislių suaugusiems šunims, turintiems jautrų skrandį, skirtas sausas pašaras.

Kaina 66,45 €

Eukanuba Daily Care...

Suaugusiems visų veislių šunims, turintiems jautrią odą, skirtas sausas pašaras su žuvimi.

Kaina 66,45 €
Eukanuba Puppy S/M Breeds...
  • Tik internetu
Eukanuba Puppy S/M Breeds...
  • Tik internetu
  • Išparduota
  • Tik internetu
  • Išparduota

Eukanuba Puppy S/M Breeds...

Kaina 17,45 €

Eukanuba Veterinary Diets...

Visų veislių suaugusiems šunims, kenčiantiems nuo uždegiminių odos būklų, alergijos maistui, gleivinių dermatitų, skirtas...

Kaina 76,95 €

Monge Bwild adult...

Begrūdis ėdalas gabalėlių padaže su kalakutiena, moliūgais ir cukinijomis visų veislių suaugusiems...

Kaina 1,89 €

Monge BWild puppy...

Begrūdis ėdalas gabalėlių padaže su antiena, moliūgais ir cukinijomis visų veislių šuniukams.

Kaina 1,89 €
Monge Grain Free adult...
  • Išparduota
  • Išparduota

Monge Grain Free adult...

Visų veislių suaugusiems šunims skirtas begrūdis sausas pašaras su antiena ir bulvėmis.

Kaina 107,95 €

Monge Grain Free mini adult...

Mažų veislių suaugusiems šunims skirtas begrūdis sausas pašaras su antiena ir bulvėmis.

Kaina 33,45 €

Monge Hypoallergenic adult...

Visų veislių suaugusiems ir linkusiems į alergiją šunims skirtas sausas pašaras su lašiša ir tunu. Be...

Kaina 21,45 €

Monge Hypoallergenic adult...

Visų veislių suaugusiems šunims, linkusiems į alergiją, skirtas sausas pašaras su lašiša ir tunu. Be...

Kaina 81,45 €

Monge Monoprotein adult...

Visų veislių suaugusiems šunims skirtas sausas, vieno baltymo, pašaras su jautiena ir ryžiais.

Kaina 20,45 €