Šunų kailio priežiūros priemonės

Šunų kailio priežiūros priemonės

Sveikai ir gražiai atrodantis šuo – tai pastovaus ir kruopštaus darbo rezultatas, kuriam pasiekti nepakanka vien tinkamai jį maitinti ir skirti dėmesį. Svarbu rūpintis keturkojo sveikata ir nepamiršti apie jo higieną ir išvaizdą. Šuns kailis – geriausiai parodo jo savijautą ir dažnai net ir sveikatos būklę. O tinkamai prižiūrimas kailis leidžia ne tik geriau jaustis ir suteikia daugiau...

Sveikai ir gražiai atrodantis šuo – tai pastovaus ir kruopštaus darbo rezultatas, kuriam pasiekti nepakanka vien tinkamai jį maitinti ir skirti dėmesį. Svarbu rūpintis keturkojo sveikata ir nepamiršti apie jo higieną ir išvaizdą. Šuns kailis – geriausiai parodo jo savijautą ir dažnai net ir sveikatos būklę. O tinkamai prižiūrimas kailis leidžia ne tik geriau jaustis ir suteikia daugiau laisvumo judant, bet ir padeda išryškinti jūsų augintinio grožį,. Efektyvios šiuolaikinės šunų kailio priežiūros priemonės palengvina šią užduotį ir suteikia šunims malonių akimirkų. Net ir paprasto šukavimo metu vyksta gyvūno odos masažas, gerėja kraujotaka ir tolygiai pasiskirsto riebalinių liaukų sekrecija, apsauganti šuns odą ir kailį nuo išorinių poveikių. Būtent dėl to šunų kailiui reikia skirti tinkamai laiko. 

Įprastai šunų kailio priežiūros įrankiai yra šie:

- Įvairaus tankumo ir dantų ilgio šukos – tai ilgo plauko veislių šukavimui skirti įrankiai, parenkami pagal gyvūno kailio struktūrą bei ilgį.

- Šepečiai su minkštais ir kietais šeriais – tinka bet kokios veislės šunims. 

- Masažuojančios pirštinės – dažniau naudojamos trumpo plauko augintinių šeimininkų, tačiau tinka įvairioms veislėms.

- Pūkų surinkėjai – metalinius dantukus turinčios šukos, padedančios praretinti kailio pūkų sluoksnį ir pašalinti negyvus plaukus. 

- Žirklutės susivėlusiems plaukams nukirpti.

- Furminatorius – šukų ir skustuko junginys palengvinantis augintinių šėrimąsį.

Visų jų pagalba galėsite pasirūpinti tiek ilgaplaukių tiek ir trumpaplaukių šunų kailiu ir suteiksite savo augintiniams malonumą. Tačiau vien tinkama iššukuoti gyvūno kailio nepakanka ir laikas nuo laiko teks jį plauti. Be šios procedūros neapsieisite, jei auginate šviesesnio plauko keturkojį draugą, kuris mėgsta „purvo vonias“. Tokiu atveju teks parinkti jam tinkamą šampūną ir balzamą. Todėl yra būtina atsižvelgti į turimo šuns kailio tipą ir netgi spalvą. Aukštos kokybės profesionalios priemonės yra gaminamos tik iš saugių komponentų, kurie teigiamai veikia augintinių kailio ir odos sveikatą. Kasdieniai priežiūrai galima naudoti įvairius purškalus, palengvinančius šukavimą ir apsaugančius plaukus nuo vėlimosi. Šios priemonės taip pat pasižymi dezodoruojančiomis bei antistatinėmis savybėmis.  

Šuns kailio priežiūros priemonės internetu

Profesionalios kokybiškos šuns kailio priežiūros priemonės dažnai kainuoja pakankamai nemažai. Tačiau mūsų asortimente galite surasti žinomų pasaulyje gyvūnų priežiūros priemonių gamintojų gaminius  labai patrauklia kaina, pigiau nei jas siūlo populiarios specializuotos gyvūnų prekių parduotuvės. Visas prekes galite patogiai įsigyti internetu, o jei nerandate jums reikalingų priemonių, visuomet galite kreiptis į mus tiesiogiai. Savo asortimente nuolat turime puikių pasiūlymų ir prekių su akcija, tad pasirūpinkite savo augintiniu be streso, nepatirdami didelių išlaidų.

Atsiprašome už nepatogumus.

Ieškokite dar kartą