Šunų skanėstai dresūrai, skaniukai šunims

Šunų skanėstai dresūrai

Raktas į sėkmingą šuns dresavimą – tinkamas augintinio motyvavimas. Be to, jis greičiausiai tingės ir nesistengs atlikti net ir paprasčiausių komandų. Yra keli būdai, kaip motyvuoti dresuojamą gyvūną, tai gali būti paprastas pagyrimas ir paglostymas arba įvairūs skanėstai, kas yra neabejotinai efektyviausias būdas priversti šunį klausytis. Žinodami, jog gali gauti mėgstamo maisto kąsnelį,...

Raktas į sėkmingą šuns dresavimą – tinkamas augintinio motyvavimas. Be to, jis greičiausiai tingės ir nesistengs atlikti net ir paprasčiausių komandų. Yra keli būdai, kaip motyvuoti dresuojamą gyvūną, tai gali būti paprastas pagyrimas ir paglostymas arba įvairūs skanėstai, kas yra neabejotinai efektyviausias būdas priversti šunį klausytis. Žinodami, jog gali gauti mėgstamo maisto kąsnelį, šunys daug greičiau pripranta prie girdimų komandų ir tiksliau atlieka reikalaujamus veiksmus. Šiame procese ypač praverčia šunų skanėstai dresūrai – specialūs maisto gabalėliai, kurie palengvina ir pagreitina darbą. 

Skanėstai dresūros metu

Nors šunims skirtų skanėstų pasirinkimas šiais laikais yra ypač platus, tačiau ne visi jie yra tinkami mokant augintinį komandų. Dresūra reikalauja ne tik augintinio psichologijos suvokimo bet ir gero pasiruošimo. Tai liečia ir maistą, kurį naudojate šio įdomaus, tačiau sudėtingo proceso metu. Idealus skanėstas turėtų atitikti kelis reikalavimus, tiek vertinant iš šeimininko tiek ir iš gyvūno pusės, nes dresūroje dalyvauja abi pusės. 

- Skanėstas turi patikti šuniui – tai yra svarbiausias reikalavimas, nes tuo yra grindžiama visa gyvūno motyvacija.

- Jis turėtų būti patogus paduoti augintiniui. Tai ypač aktualu, kai dresūra vyksta lauke, kur nesinori teptis rankų ir ieškoti kur jas nusivalyti. 

- Maistas netūrėtų būti kenksmingas. Šuo ko gero neatsisakytų saldainio ar šokolado gabalėlio, tačiau tokie skanumynai kelia grėsmę gyvūno sveikatai ir netgi gyvybei. 

- Geriausiai, kad jo nebūtų kasdieniame šuns racione. Tai pabrėžia ir patyrę dresūros specialistai, jog rezultatai būna daug geresni jei šunų skanėstai dresūrai yra naudojami tik šio proceso metu ir kitaip jų gyvūnas gauti negali.

- Gabalėlių dydis turi būti vienodas visų treniruočių ir užsiėmimų metu.

- Jie turi būti lengvai ir greitai suvalgomi. Netinka skanėstai, kuriuos reikia ilgai kramtyti arba tie, kuriuos šuo praryja visiškai nekramtę. Pirmų atveju augintinis išsimušinės iš dresavimo ritmo, o antru nejus tinkamo paskatinimo už įdėtas pastangas.

Skanėstai šunims internetu

Mūsų internetu siūlomame asortimente rasite platų pasirinkimą įvairiausių šunų skanėstų, skirtų dresūrai, kurių galite įsigyti pigiau. Stengiamės kruopščiai atrinkti prekes ir pasiūlyti jas savo klientams geriausia kaina. Taip pat nuolat turime įvairių pasiūlymų, kuriems taikoma akcija. 

GimDog Sportsnacks

Skanėstai pagaminti iš skanios mėsos ir jų sudėtyje yra L-karnitino, stiprinančio raumenų tonusą....

Kaina 3,49 €

Gimdog Train & Treat Krill...

Skanėstas šunims su kriliais ir kanapių sėklomis 125 g. GimDog TRAIN & TREAT skanėstai puikiai tinka apdovanoti...

Kaina 4,59 €

Gimdog Train & Treat Lamb &...

Skanėstas su ėriena ir ananasais 125 g. GimDog TRAIN & TREAT skanėstai puikiai tinka apdovanoti keturkojus draugus ir...

Kaina 4,59 €
Gimdog Train & Treat Squid...
  • Išparduota
  • Išparduota

Gimdog Train & Treat Squid...

Skanėstas šunims su kalmarais ir imbieru 125 g. GimDog TRAIN & TREAT skanėstai puikiai tinka apdovanoti keturkojus...

Kaina 3,99 €

Gimdog Train & Treat...

Skanėstas su elniena ir šalavijais 125 g. GimDog TRAIN & TREAT skanėstai puikiai tinka apdovanoti keturkojus draugus ir...

Kaina 4,59 €