Naturalūs šunų skanėstai: kokybiški ir gardūs

Natūralūs šunų skanėstai

Kiekvienas šuns šeimininkas stengiasi pradžiuginti ar palepinti savo augintinį kokiu ypatingu skanėstu, kuris suteiktų džiaugsmo. Taip dažnai daroma dresuojant gyvūną, žaidžiant su juo ar plečiant jo maisto racioną. Tačiau toli gražu ne visi skanėstai yra tinkami naminiams gyvūnams, tad norėdami nepakenkti savo numylėtiniams reiktų atkreipti dėmesį į tai, kuo juos lepiname. Visi specialistai...

Kiekvienas šuns šeimininkas stengiasi pradžiuginti ar palepinti savo augintinį kokiu ypatingu skanėstu, kuris suteiktų džiaugsmo. Taip dažnai daroma dresuojant gyvūną, žaidžiant su juo ar plečiant jo maisto racioną. Tačiau toli gražu ne visi skanėstai yra tinkami naminiams gyvūnams, tad norėdami nepakenkti savo numylėtiniams reiktų atkreipti dėmesį į tai, kuo juos lepiname. Visi specialistai vieningai sutaria, kad visi šunų skanėstai turėtų atitikti šiuos tris reikalavimus:

Tūrėtų būti naudingi – kuo labiau natūralūs yra skanėstai, tuo mažiau problemų jie sukels šuns sveikatai

Turėtų patikti augintiniui – kartais šunys gali būti gana išrankūs ir ne visi skanėstai jiems suteikia vienodas emocijas.

Turėtų būti patogūs šuniui valgyti – ypač aktualus dalykas treniruotėse, kai per didelis kąsnis gali ilgam laikui atitraukti augintinį nuo pagrindinės užduoties vykdymo. 

Naudingi šunų skanėstai

Neabejotinai geriausiai visus šiuos kriterijus geriausiai atitinka natūralūs šunų skanėstai. Juose nėra naudojamos jokios medžiagos, galinčios pakenkti gyvūnui, tokios kaip cukrus, dirbtiniai dažikliai ar sintetiniai aromatizatoriai. Natūralūs šunų skanėstai tampa vis labiau paklausūs tarp šunų šeimininkų, nes yra labai mėgstami augintinių ir jų įvairovė leidžia kaskart palepinti savo geriausią keturkojį draugą vis nauju skanėstu. Be to, daugelis šios rūšies produktų yra pritaikyti įvairaus dydžio šunims, nuo pačių mažiausių iki suaugusių šunų. Žinoma, kartais teks kiek paeksperimentuoti, tam kad parinktumėte būtent tuos skanėstus, kurie kels jūsų augintiniui daugiausiai teigiamų emocijų ir taps tikru motyvacijos įrankiu treniruočių metu. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad nežiūrint į tai, jog daugelis šios rūšies skanėstų yra natūralūs, tačiau net ir jie netūrėtų būti naudojami kasdien. Tai yra skanėstas, tik retkarčiais paskatinti šunį ir suteikti jam džiaugsmo.

Natūralūs šunų skanėstai internetu

Mūsų parduotuvėje rasite daugybę natūralių skanėstų šunims, kurie neabejotinai patiks jūsų keturkojui draugui. Apsipirkti internetu galite ne tik pigiau bet ir gerokai patogiau bei greičiau nei įprastoje parduotuvėje, o reguliariai skelbiama akcija padės dar labiau sutaupyti, nes tuo metu ir taip patraukti pamėgtos prekės kaina gali būti sumažinta dar labiau. Kruopščiai atrenkame prekes, kad mūsų pirkėjai galėtų išsirinkti geriausius gaminius, siūlomus rinkoje.

Džiovinta Jaučio trachėja 100g

Džiovinta Jaučio trachėja 100g

Kaina 3,29 €

Džiovinta kiaulės knyslė...

Džiovinta kiaulės knyslė balta 100g

Kaina 3,19 €
Džiovinta kiaulės knyslė...
  • Išparduota
  • Išparduota

Džiovinta kiaulės knyslė...

Džiovinta kiaulės knyslė balta 500g

Kaina 14,95 €

Džiovinta vidinė kiaulės...

Džiovinta vidinė kiaulės ausis šviesi 100g

Kaina 2,19 €

Džiovinta vidinė kiaulės...

Džiovinta vidinė kiaulės ausis tamsi 100 g

Kaina 2,19 €

Džiovintas jaučio skrandis...

Džiovintas jaučio skrandis 100g

Kaina 3,29 €

Džiovintas jaučio skrandis...

Džiovintas jaučio skrandis 500g

Kaina 15,45 €

Džiovinti kiaulės plaučiai...

Džiovinti kiaulės plaučiai 500g

Kaina 14,45 €

Džiovinti Vištų sparneliai...

Džiovinti Vištų sparneliai 100 g

Kaina 2,19 €
Džiovintos elnio kojos...
  • Išparduota
  • Išparduota

Džiovintos elnio kojos...

Džiovintos elnio kojos baltos (2vnt)

Kaina 7,89 €
Džiovintos kalakuto kojos...
  • Išparduota
  • Išparduota

Džiovintos kalakuto kojos...

Džiovintos kalakuto kojos baltos didelės  (5vnt)

Kaina 8,89 €

Džiovintos kalakuto kojos...

Džiovintos kalakuto kojos šviesios mažos (10 vnt)

Kaina 14,45 €