Šunų dantų priežiūros priemonės

Šunų burnos ir dantų priežiūros priemonės

Šunų dantys atlieka labai svarbų vaidmenį jo gyvenime. Jais šunys naudojasi pastoviai ir ne tik valgant, o ir žaidžiant bei bendraujant su kitais. Dėl šios priežasties yra labai svarbu pasirūpinti burnos ertmės sveikata ir higiena. Kokybiškai tai atlikti padeda tinkamos šunų dantų priežiūros priemonės. Tam svarbu naudoti specialias priemones, kurias galima įsigyti tik specializuotose gyvūnų...

Šunų dantys atlieka labai svarbų vaidmenį jo gyvenime. Jais šunys naudojasi pastoviai ir ne tik valgant, o ir žaidžiant bei bendraujant su kitais. Dėl šios priežasties yra labai svarbu pasirūpinti burnos ertmės sveikata ir higiena. Kokybiškai tai atlikti padeda tinkamos šunų dantų priežiūros priemonės. Tam svarbu naudoti specialias priemones, kurias galima įsigyti tik specializuotose gyvūnų parduotuvėse ar internetu.

Kokias priemones rinktis šunų dantų priežiūrai?

Šunims skirtos priežiūros priemonės dantims yra gaminamos, atsižvelgiant į fiziologinius augintinių ypatumus, jų mitybos įpročius bei patogesnį naudojimą. Įvairios dantų pastos ir šepetėliai, padės pasirūpinti dantų ir dantenų sveikata bei šviežiu augintinio kvėpavimu. Pastų gamintojai stengiasi, kad jų produktai būtų kuo patrauklesni ir malonesni gyvūnams, tad neretai kuria gaminius, su skoniais, kurie patiktų šunims ir dantų valymo procesas nekeltų didelio streso. Šepetėliai dažniausiai parenkami pagal keturkojo augintinio dydį. Kuo jis didesnis, tuo ilgesnio šepetėlio reikės. Vienas iš paprastesnių variantų – įsigyti dantų pastos ir šepetėlio komplektą. 

Kitos šunų dantų priežiūros priemonės yra kiek rečiau naudojamos, tačiau gali padėti tada kai įprasti įrankiai nepadeda. Kalba eina apie taip vadinamus „skystus šepetėlius“ – įvairius purškalus ir gelius, kuriuos reikia užpurkšti arba užtepti ant augintinio dantų. Jie taip pat padeda kovoti su apnašomis ir bakterijomis. Jei gyvūnas visiškai neprisileidžia ir nesuteikia galimybės išvalyti savo dantų, tai galima imtis kiek netradicinių būdų. Vienas jų – specialus gelis, kurį galiam lašinti tiesiog į geriamą vandenį. Kai šuo atsigers vandens, gelis pateks ant jo dantų ir pasirūpina jų baltumu ir sveikata. Ir nereikia pamiršti specialių žaisliukų bei skanėstų, kurie taip pat gali pasitarnauti kaip  šepetėliai dantims ir padėti pasirūpinti šuns burnos higiena. 

Šunų dantų priežiūros priemonės internetu

Mūsų asortimente rasite platų pasirinkimą pačių įvairiausių dantų higienos ir burnos ertmės švaros priemonių pasirinkimą geresne kaina nei jas siūlo populiarios specializuotos gyvūnų prekių parduotuvės. Stengiamės nuolat atnaujinti savo asortimentą ir klientams pasiūlyti kokybiškų prekių pigiau, kurioms taikoma akcija. Taip nepatiriant didelių išlaidų, tinkamai pasirūpinsite ne tik šuns dantų higiena, bet ir sveikata.

TRIXIE Dantų higienos...

Trixie priežiūros priemonės

Kaina 3,99 €
TRIXIE Dantų šepetėlių...
  • Išparduota