Šunų priežiūros priemonės internetu

Šunų priežiūros priemonės

Be šeimininko meilės ir tinkamai parinkto maisto, kiekvienam augintiniui yra būtina gera priežiūra. Jos užtikrinimui, reikia pastoviai stebėti savo šunį, jo nuotaikas, kailio ir odos būklę, ausų, dantų švarą ir nagų ilgį. Kokybiškos ir efektyvios šunų priežiūros priemonės gali palengvinti šias užduotis ir leisti gyvūnams jausti dar labiau mylimiems. Priklausomai nuo šuns veislės, amžiaus ir...

Be šeimininko meilės ir tinkamai parinkto maisto, kiekvienam augintiniui yra būtina gera priežiūra. Jos užtikrinimui, reikia pastoviai stebėti savo šunį, jo nuotaikas, kailio ir odos būklę, ausų, dantų švarą ir nagų ilgį. Kokybiškos ir efektyvios šunų priežiūros priemonės gali palengvinti šias užduotis ir leisti gyvūnams jausti dar labiau mylimiems. Priklausomai nuo šuns veislės, amžiaus ir dydžio šeimininkams gali prireikti nuo kelių iki keliolikos skirtingų priemonių, padedančių užtikrinti kokybiškesnį augintinio gyvenimą. Visas jas galima suskirstyti į kelias kategorijas, pagal tai kokią funkciją jos atlieka ir kam yra skirtos.

Šunų priežiūros priemonių kategorijos

1. Maitinimas – neabejotinai pagrindinis dalykas, apie kurį pagalvojame kalbant apie šuns priežiūrai skirtas priemones. Patogūs ir funkcionalūs dubenėliai ėdalui ir vandeniui yra tai, be ko neapsieina joks augintinis.

2. Kailio priežiūros priemonės. Be jų neišsiverčia nei vienas rūpestingas ilgaplaukio keturkojo šeimininkas. Tačiau jų prireikia ir trumpesnį kailį turintiems šunims, nes ir jie šeriasi ir jaučia poreikį laikas nuo laiko būti kokybiškai iššukuotiems.

3. Prausimas – šiai kategorijai priskiriamos visos šunų priežiūros priemonės, padedančios užtikrinti gyvūnų švarą, malonų kvapą ir sveiką odą bei kailį. Muilas ir žmonėms skirti šampūnai bei želė netinka šunims, todėl tenka pasirūpinti specializuotomis priemonėmis. Įvairūs šampūnai ir kondicionieriai padės augintinio kailiui žvilgėti, o gydomosios priemonės padeda tada, kai yra problemų su oda.

4. Dantų priežiūra – viena svarbiausių sričių, nes būtent nuo burnos higienos labai priklauso šuns savijauta, apetitas ir kitų organų funkcijos.

5. Priemonės nuo parazitų – prekės, kurių vaidmuo auga kasmet. Jas ypač vertina aktyvių šunų šeimininkai, kurie mėgsta leisti daug laiko su augintiniu lauke, miškuose, pievose ir su kitais šunimis. Blusos ir erkės gali pridaryti labai daug žalos gyvūno sveikatai, tad yra svarbu užkirsti joms kelią.   

Šunų priežiūros priemonės internetu  

Mūsų asortimente galite įsigyti internetu reikalingas šunų priežiūros priemones pigiau nei jas siūlo kitos specializuotos gyvūnų prekių parduotuvės. Nuolat plečiame ir pildome savo pasiūlą kruopščiai atrinktomis prekėmis, kurias prekiaujame patrauklia kaina, kad daugeliui ji būtų prieinama. Taip nereikės laukti specialių nuolaidų ar laukti kol pageidaujamai prekei bus taikoma akcija. 

Boney Dental Stick Delta...

Kramtukai dantims  Boney Dental Stick Delta 200G

Kaina 1,49 €

Boney Dental Stick Mini...

Kramtukai dantims  Boney Dental Stick Mini 200G

Kaina 1,49 €

Šepetys metaliniais dantukais

Šepetys metaliniais dantukais su bambuko rankena 23x6.5cm. Tai yra praktiškos šukos vidutinių ir didelių veislių šunims.

Kaina 10,19 €

Šepetys metaliniais dantukais

Šepetys lenktais met. dantukais su bambuko rankena 18.5x11.5cm. Tai yra praktiškos šukos vidutinių ir didelių veislių...

Kaina 10,20 €

TRIXIE Apsauginės grotelės...

TRIXIE  Apsauginės grotelės langams, šonams, 62x16-8 cm, baltos

Kaina 7,99 €

TRIXIE Apsauginės grotelės...

TRIXIE  Apsauginės grotelės langams, viršui-apačiai, 65x16 cm, baltos

Kaina 8,99 €

TRIXIE Minkštas šepetys,...

TRIXIE  Minkštas šepetys, plastm.-metal. dantukai, 7x13 cm, žalia

Kaina 4,49 €

TRIXIE Nagų žirklės,...

TRIXIE  Nagų žirklės, plastm.-nerūd. plienas, 8 cm, pilka-žalia

Kaina 4,99 €

Vėsinantis paklotas

Šis kūną vėsinantis Materassino Rinfrescante  kilimėlis skirtas šunims. Tai puikus gaminys, praversiantis, kai augintiniui...

Kaina 11,23 €

Vėsinantis paklotas

Šis kūną vėsinantis Materassino Rinfrescante  kilimėlis skirtas šunims. Tai puikus gaminys, praversiantis, kai augintiniui...

Kaina 20,99 €

Vėsinantis paklotas

Šis kūną vėsinantis Materassino Rinfrescante  kilimėlis skirtas šunims. Tai puikus gaminys, praversiantis, kai augintiniui...

Kaina 38,99 €