Šunų priežiūros priemonės internetu

Šunų priežiūros priemonės

Be šeimininko meilės ir tinkamai parinkto maisto, kiekvienam augintiniui yra būtina gera priežiūra. Jos užtikrinimui, reikia pastoviai stebėti savo šunį, jo nuotaikas, kailio ir odos būklę, ausų, dantų švarą ir nagų ilgį. Kokybiškos ir efektyvios šunų priežiūros priemonės gali palengvinti šias užduotis ir leisti gyvūnams jausti dar labiau mylimiems. Priklausomai nuo šuns veislės, amžiaus ir...

Be šeimininko meilės ir tinkamai parinkto maisto, kiekvienam augintiniui yra būtina gera priežiūra. Jos užtikrinimui, reikia pastoviai stebėti savo šunį, jo nuotaikas, kailio ir odos būklę, ausų, dantų švarą ir nagų ilgį. Kokybiškos ir efektyvios šunų priežiūros priemonės gali palengvinti šias užduotis ir leisti gyvūnams jausti dar labiau mylimiems. Priklausomai nuo šuns veislės, amžiaus ir dydžio šeimininkams gali prireikti nuo kelių iki keliolikos skirtingų priemonių, padedančių užtikrinti kokybiškesnį augintinio gyvenimą. Visas jas galima suskirstyti į kelias kategorijas, pagal tai kokią funkciją jos atlieka ir kam yra skirtos.

Šunų priežiūros priemonių kategorijos

1. Maitinimas – neabejotinai pagrindinis dalykas, apie kurį pagalvojame kalbant apie šuns priežiūrai skirtas priemones. Patogūs ir funkcionalūs dubenėliai ėdalui ir vandeniui yra tai, be ko neapsieina joks augintinis.

2. Kailio priežiūros priemonės. Be jų neišsiverčia nei vienas rūpestingas ilgaplaukio keturkojo šeimininkas. Tačiau jų prireikia ir trumpesnį kailį turintiems šunims, nes ir jie šeriasi ir jaučia poreikį laikas nuo laiko būti kokybiškai iššukuotiems.

3. Prausimas – šiai kategorijai priskiriamos visos šunų priežiūros priemonės, padedančios užtikrinti gyvūnų švarą, malonų kvapą ir sveiką odą bei kailį. Muilas ir žmonėms skirti šampūnai bei želė netinka šunims, todėl tenka pasirūpinti specializuotomis priemonėmis. Įvairūs šampūnai ir kondicionieriai padės augintinio kailiui žvilgėti, o gydomosios priemonės padeda tada, kai yra problemų su oda.

4. Dantų priežiūra – viena svarbiausių sričių, nes būtent nuo burnos higienos labai priklauso šuns savijauta, apetitas ir kitų organų funkcijos.

5. Priemonės nuo parazitų – prekės, kurių vaidmuo auga kasmet. Jas ypač vertina aktyvių šunų šeimininkai, kurie mėgsta leisti daug laiko su augintiniu lauke, miškuose, pievose ir su kitais šunimis. Blusos ir erkės gali pridaryti labai daug žalos gyvūno sveikatai, tad yra svarbu užkirsti joms kelią.   

Šunų priežiūros priemonės internetu  

Mūsų asortimente galite įsigyti internetu reikalingas šunų priežiūros priemones pigiau nei jas siūlo kitos specializuotos gyvūnų prekių parduotuvės. Nuolat plečiame ir pildome savo pasiūlą kruopščiai atrinktomis prekėmis, kurias prekiaujame patrauklia kaina, kad daugeliui ji būtų prieinama. Taip nereikės laukti specialių nuolaidų ar laukti kol pageidaujamai prekei bus taikoma akcija. 

Pess Bio-Protection...
  • Tik internetu
  • Tik internetu

Pess Bio-Protection...

Tai biologinis...

Kaina 2,69 €
  • Išparduota