Begrūdis šunų maistas internetu, kokybiškas

Begrūdis šunų maistas

Maisto, o ypač gliuteno netoleravimas yra gana dažna problema, kamuojanti mūsų keturkojus draugus. Ją pakankamai sunku nustatyti, nes dažniausiai pasireiškia labai įvairia forma. Pavyzdžiui, jei jūsų šuo netoleruoja gliuteno, gali sutrikti virškinimas ir jis taps vangus bei neramus. Taip pat gali pasireikšti ir odos alergijos, dėl kurių šuo gali pradėti save nerimastingai draskyti. Tad...

Maisto, o ypač gliuteno netoleravimas yra gana dažna problema, kamuojanti mūsų keturkojus draugus. Ją pakankamai sunku nustatyti, nes dažniausiai pasireiškia labai įvairia forma. Pavyzdžiui, jei jūsų šuo netoleruoja gliuteno, gali sutrikti virškinimas ir jis taps vangus bei neramus. Taip pat gali pasireikšti ir odos alergijos, dėl kurių šuo gali pradėti save nerimastingai draskyti. Tad pastebėjus šiuos požymius ir pasikeitusį šuns elgesį, reiktų nedelsiant kreiptis į veterinarijos specialistą, nes uždelsus, gali kilti rimtesnių sveikatos sutrikimų, tokių kaip odos infekcinės ligos arba žarnyno sutrikimai, pasireiškiantys vėmimu ar viduriavimu.

Jūsų augintiniui diagnozavus maisto netoleravimą, rekomenduojama koreguoti ne tik jo mitybos režimą, bet ir racioną. Svarbu atkreipti dėmesį ir į pašaro sudėtį, kad jame nebūtų netoleruojamų ar alergijas sukeliančių produktų. 

Koks maistas yra tinkamiausias jautriems šunims?

Mūsų internetinės parduotuvės asortimente yra siūlomas specializuotas begrūdis šunų maistas, kuris puikiai tinka jautriems ir gliuteno netoleruojantiems šunims. Jis yra pagamintas iš natūralių produktų, be gliuteno ir jokių genetiškai modifikuotų priedų. Toks ėdalas yra švelnu šuns skrandžiui, dėl to yra lengvai virškinamas ir pasisavinimas. Tokios rūšies ėdalas yra gaminamas iš aukštos kokybės produktų. Galite rinktis begrūdį šunų maistą su žuvimi, kuriame yra gausu antioksidantų ir vitaminų, kurie padeda sustiprinti šuns imuninę sistemą. Be to, nepamirškite to, kad žuvyje esantys baltymai bei Omega-6 ir Omega-3 riebalų rūgštys, kurios ypač reikalingos, norint palaikyti puikią odos būklę ir kailio išvaizdą.

Taip pat siūlomas visavertis begrūdis šunų maistas, kurio sudėtyje yra gliukozamino ir chondroitino, kurie padeda palaikyti puikią sąnarių būklę. Šie pašarai ypač tinka toms veislėms, kurioms būdingas polinkis į sąnarių displaziją. Be to, šios medžiagos padeda atstatyti ne tik judėjimo funkciją, bet ir sustiprina visą skeleto struktūrą. Kokybiška pašarų sudėtis, kurioje vištiena derinama su probiotikais bei daržovėmis, padeda palaikyti puikią žarnyno veiklą, kas ypač svarbu alergiją turintiems šunims.

Kur įsigyti begrūdžio šunų maisto pigiau?

Pageidaujamos rūšies šunų maisto patogiai galite įsigyti, perkant internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje, kur siūlome įvairius pašarus ir reikalingas priežiūros prekes geresne kaina, nei mūsų konkurentai. Džiaugiamės galėdami savo klientams pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį. Tad jums neteks medžioti nuolaidų ar laukti kada vyks kokia akcija. Pas mus galima visada įsigyti tai ko reikia jūsų augintiniui, nepatiriant didelių išlaidų.