Vištienos kaulai šunims internetu

Vištienos kaulai šunims

Kaulų graužimas yra neabejotinai labai svarbus procesas kiekvieno šuns gyvenime. Tačiau renkantis šiuos skanėstus savo augintiniui, reikia būti atsargiems, nes ne visi jie tinka šunims. Taip pat ne visi šunys vienodai gerai susidoroja su tokiais iššūkiais. Žali kaulai turi daug naudingų šuns organizmui medžiagų, tačiau išlieka rizika gyvūno sveikatai, jei jie būtų nelabai šviežūs. Natūralūs...

Kaulų graužimas yra neabejotinai labai svarbus procesas kiekvieno šuns gyvenime. Tačiau renkantis šiuos skanėstus savo augintiniui, reikia būti atsargiems, nes ne visi jie tinka šunims. Taip pat ne visi šunys vienodai gerai susidoroja su tokiais iššūkiais. Žali kaulai turi daug naudingų šuns organizmui medžiagų, tačiau išlieka rizika gyvūno sveikatai, jei jie būtų nelabai šviežūs. Natūralūs vištų kaulai nerekomenduojami šunims, nes jų atplaišos gali sužaloti augintinio skrandį, tačiau šunys labai mėgsta produktus su vištiena ir mielai valgo šios mėsos skonio skanėstus. Tuo pagrindu buvo sukurti ypatingi ilgalaikio kramtymo žaislai-skanėstai – taip vadinami vištienos kaulai šunims. Tai yra specialiu būdu iš bambuko pluošto pagamintas kaulo formos gaminys, su vištienos arba kumpio skoniu.

Iš bambuko pagaminti vištienos kaulai šunims

Vištienos kaulai šunims – tai puiki alternatyva tiems, kas nedrįsta ar prisibijo duoti savo augintiniams natūralių kaulų. Nors bambukiniai skanėstai šunims gali skambėti gan keistai, tačiau tai yra ganėtinai populiarus būdas pradžiuginti ir pamaloninti savo augintinį. Skanėsto gamyboje naudojamas bambuko pluoštas yra visiškai saugus šunims, skirtingai nei kai kurie silikoniniai ar guminiai kramtukai. Vištienos ir kumpio skonio bambukiniai kaulai yra ilgo kramtymo skanėstas, kurio augintiniui užteks kelioms savaitėms. Už pastoviai augantį populiarumą šie produktai turėtų būti dėkingi tokios savybėms kaip:

- Natūralios medžiagos – bambuko skaidulos paruoštos be jokios chemijos naudojimo ir nesukels sveikatos problemų šuniui net jei patektų į jo skrandį.

- Saugūs ingredientai – kaulai turi skonį, kad pamalonintų gyvūną. Kokybiškuose produktuose yra naudojamos tik natūralūs ingredientai, be jokių dirbtinių priemaišų.

- Skonis, kuriam neįmanoma atsispirti – efektyvūs skanėstai gali būti tik tie, kurie turi gerą skonį. Kramtant ilgesnį laiką, šuo išsivalo dantis ir dantenas, bet tam kad taip įvyktų, jam turėtų patikti skonis. Bambukiniai kaulai juo tikrai pasižymi.

- Tinkama forma – šunys gerai atpažįsta kaulo formą ir tikrai žino ką reikia daryti su tokia šeimininko dovana.

Vištienos kaulai internetu

 Mūsų asortimente galite rasti kokybiškų vištienos kaulų šunims prieinama kaina. Taip pat galite rasti įvairių geros kainos pasiūlymų ir prekių su akcija. Visas prekes galite įsigyti internetu, pigiau nei jas siūlo kitos specializuotos gyvūnų prekių parduotuvės.