Vienkartinės palutės šunims

Vienkartinės palutės šunims

Šiuolaikiniai šunų priežiūros priemonių gamintojai siūlo platų asortimentą prekių, kurios yra skirtos augintinio higienos palaikymui ir švaros namuose užtikrinimui. Vienos universaliausių prekių, skirtų tiek mažų šuniukų priežiūrai ir pripratinimui prie tualeto, tiek suaugusių gyvūnų slaugymui bei patogesnių gyvenimo sąlygų sukūrimui yra vienkartinės palutės šunims. Jų naudojimas leidžia...

Šiuolaikiniai šunų priežiūros priemonių gamintojai siūlo platų asortimentą prekių, kurios yra skirtos augintinio higienos palaikymui ir švaros namuose užtikrinimui. Vienos universaliausių prekių, skirtų tiek mažų šuniukų priežiūrai ir pripratinimui prie tualeto, tiek suaugusių gyvūnų slaugymui bei patogesnių gyvenimo sąlygų sukūrimui yra vienkartinės palutės šunims. Jų naudojimas leidžia šeimininkams išvengti kasdienio namų valymo ir sumažina neigiamas pasekmes, tokias kaip blogas kvapas ar šlapios grindys, kas dažnai pasitaiko atsiradus naujam keturkojui gyventojui. Šie paklotai turi tam tikrų privalumų prieš kitas panašios paskirties priemones. Jos greitai sugeria didelį skysčių kiekį ir jo nepraleidžia bei sulaiko nemalonius kvapus.

Vienkartinės palutės

Skirtingai nei daugkartinio naudojimo prekės, vienkartinės palutės šunims tinka tik vienam naudojimui, po kurio yra tiesiog išmetamos. Tačiau nežiūrint į tai, jos tikrai praverčia tuomet, kai daugkartinių naudojimas būtų tiesiog neefektyvus, nes kaina būtų per didelė. Pavyzdžiui, kai reikia padengti kiek didesnį grindų plotą (atitvertoje šuniukams skirtoje zonoje) arba kelionių metu, kai nėra galimybių palutes skalbti ar kitaip valyti. Tokiose situacijose vienkartines palutes naudoti yra ne tik greičiau bei patogiau, bet ir pigiau.

Palutės šunims yra gaminamos iš kelių sluoksnių. Pirmas – tai minkšta, greitai džiūstanti medžiaga, lengvai praleidžianti skysčius, po kurios eina užpildas, sugeriantis nemalonius kvapus. Trečią sluoksnį sudaro membrana, užrakinanti skysčius ir apačioje – tvirtas neperšlampantis poliesterio sluoksnis, apsaugantis nuo pratekėjimo. 

Vienkartiniai paklotai naudojami siekiant pripratinti šuniukus prie tualeto, dedant jas ten, kur dažniausiai randasi jaunas augintinis. Taip pat juos galima naudoti mažų dekoratyvinių veislių augintinių tualetams, tais atvejams, kai gyvūnas nėra pratinamas kaskart eiti į lauką. Vienkartinės palutės yra nepakeičiamos tiek trumpalaikių, tiek ir ilgesnių kelionių metu. Jų metu palutės padeda apsaugoti transporto priemones ir leidžia nepertraukinėti kelionės, net ir tais atvejais, kai augintinis turi problemų su šlapinimusi.

Palutės šunims internetu

Mūsų asortimente galite rasti puikų skirtingų dydžių vienkartinių palučių pasirinkimą, kurių pagalba galėsite greičiau ir patogiau savo augintiniui sukurti komfortiškas sąlygas ir palaikyti švarą namuose. Kai kurios prekėms, parduodamoms internetu yra taikoma akcija, todėl turėsite galimybę įsigyti reikalingas šunų priežiūros priemones žemesne kaina. 

Atsiprašome už nepatogumus.

Ieškokite dar kartą